Türkiye’nin En Keyifli Kayak Merkezleri ve Kayak Otelleri

04 Ocak 2022

2022 kayak sezonu resmen başladı! Sağlık ve güvenlik önlemleriyle tüm hazırlıklarını yapan kayak merkezleri ve kayak otelleri pistlerin beyaza bürünmesi ile yeniden kayak severlerle buluşuyor.

Palandöken’den Kartepe’ye, Davraz’dan Erciyes’e, Uludağ’dan Kartalkaya’ya 2022 kış sezonunun en keyifli kayak merkezleri ve kayak otellerini sizler için hazırladık.

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Kartalkaya Kayak Merkezi, Bolu

Türkiye’nin en çok tercih edilen kayak bölgelerinden biri olan Kartalkaya konumu ile kayak tutkunlarının radarında. Bolu’ya 40 km, İstanbul’a 275 km, Ankara’ya 220 km mesafede olan Kartalkaya ülkenin dört bir yanından ziyaretçi topluyor. Her düzeyde kayakçıya hitap eden 13 pisti sayesinde başlangıç seviyesinden profesyonel kayakçılara kadar herkesin beklentisine cevap veriyor.

En Keyifli Kartalkaya Kayak Otelleri için tıklayın!

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Uludağ Kayak Merkezi, Bursa

Bursa şehir merkezine 30 km mesafede yer alan; her yıl İstanbul, İzmir başta olmak üzere birçok şehirden kayak severin buluşma noktası Uludağ Kayak Merkezi iki bölgeye yayılan geniş bir alana sahip. Lift ve pist açısından zengin olan kayak merkezi tesisleşme konusunda da misafirlerine farklı alternatifler sunuyor.

En Keyifli Uludağ Kayak Otelleri için tıklayın!

Palandöken Kayak Merkezi, Erzurum

Erzurum merkeze yarım saat mesafede, 3200 metre yükseklikte bir kayak deneyimine ne dersiniz? Alp disiplini ve snowboard için uygun pistlere sahip olan Palandöken bununla birlikte dağcılık, yamaç paraşüt, snowtube, paintball gibi adrenalin yüklü kış aktiviteleri yaşamanıza da olanak tanıyor. Mekanik tesisleri için de ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ alan Palandöken Kayak Merkezi 2022 yılına hazır!

En Keyifli Palandöken Kayak Otelleri için tıklayın!

Erciyes Kayak Merkezi, Kayseri

2’si Gondol olmak üzere 18 adet son teknoloji mekanik tesisi ile farklı noktalardan kayak yapma imkanı, toplam uzunluğu 102 km olan zorluk derecelerine göre farklılıklar gösteren toplam 33 adet pist seçeneği, 154 adet suni kar makinesi ile 2022 kayak sezonunu açan Erciyes Kayak Merkezi kayak tutkunlarının yüzünü güldürüyor. Havalimanına 30 dakika mesafedeki Erciyes Kayak Merkezi sizi, bembeyaz karlarla kaplı pistlerinde yeni heyecanlara davet ediyor.

En Keyifli Erciyes Kayak Otelleri için tıklayın!

Sarıkamış Kayak Merkezi, Kars

Alpleri aratmayan kristal kar yapısı ile ünlü olan Sarıkamış Kayak Merkezi pistleri ve doğal yapısı ile hem Alp stili kayakçılar hem de snowboard tutkunları için elverişli. Sarıkamış’ın bir diğer özelliği ise karın 140 gün süreye kadar yerde tutuyor olması! 12 km uzunluğunda 9 pisti olan Sarıkamış bolca güneş aldığı için hava genelde berrak! 2700 metre yükseklikteki Cıbıltepe ile snowboard yapanlar için harika bir oyun alanı sunan kayak merkezi her seviye kayakçı için pist seçeneklerine sahip. Havalimanı ve şehir merkezine yaklaşık 55 km mesafedeki kayak merkezi Türkiye’nin en iyi kayak merkezlerinden biri.

En Keyifli Sarıkamış Kayak Otelleri için tıklayın!

Davraz Kayak Merkezi,  Isparta

2635 m zirve yükseklikte yer alan Davraz Dağı, Eğirdir ve Kovada Gölleri arasında yükselen ve Isparta Ovası’nı kuşatan heybetli dağ kütlelerinden biri aslında. Farklı seviyelere hitap eden 12 pisti ve benzersiz parkurları ile özellikle Isparta, Antalya bölgesindeki kayak tutkunlarının uğrak adresi. Isparta’ya 30 km, Antalya’ya 125 km mesafede yer alan Davraz Kayak Merkezi tüm kayakçılara kuzey disiplini, alp disiplini, tur kayağı ve snowboard yapma imkânı sunuyor.

En Keyifli Davraz Kayak Otelleri için tıklayın!

Ilgaz Kayak Merkezi

2.850 metre yüksekliğindeki Ilgaz sıradağları üzerinde konumlanan Ilgaz Kayak Merkezi aynı zamanda Ilgaz Dağı Milli Parkı içinde yer alıyor. Çevresi köknar, çam ormanları ile örtülü kayak merkezinde 950mt ,1200 mt, 660 mt ve1300-1400 mt uzunluğunda dört adet kayak pisti bulunuyor.  Aynı zamanda piknik, avcılık, safari, yürüyüş gibi çok çeşitli etkinlik ve aktivite imkanı da var.

En Keyifli Ilgaz Kayak Otelleri İçin Tıklayın!

Kartepe Kayak Merkezi, İzmit 

İstanbul ve Bolu arasındaki merkezi konumu ile kayak severlerin gitmekten büyük keyif aldığı Kartepe Kayak Merkezi kolay ulaşımı ile öne çıkıyor. Uzunluğu 450 m ile 3200 m arasında değişen ve her seviyeye uygun toplam 17 pisti bulunan Kartepe’de Alpin stili kayak ve snowboard yapma şansınız var.

En Keyifli Kartepe Kayak Otelleri için tıklayın!

Kendinize Ait Bir Dağ Evinde Konaklayarak Kayak Keyfini Yaşayın!

Hem kayak merkezlerine yakın olmak hem de otelden bağımsız bir konaklama deneyimi yaşamak isteyen kayak tutkunları otellerin dağ evi konseptindeki alternatiflerini çok sevecek. İster kalabalık bir arkadaş grubu olun ister aile grubu! Eğer sadece sevdiklerinizle bir arada olup bembeyaz pistlerin tadını çıkarmak istiyorsanız sizin için de seçenek bol!

Dağ Evleri için tıklayın!

 

Size Özel Kayak Tatili Seyahat Programı ve Rezervasyon İçin:
travel@julesverne.com.tr

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.