Tam Kapanma Sürecini “Evden Uzakta” Doğa’nın Kalbinde Geçirmek İster Misiniz?

28 Nisan 2021

Kovid-19 tedbirleri kapsamında 29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 19.00’dan 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 05.00’e kadar geçerli olacak “Tam Kapanma” sürecini “EVDEN UZAKTA” ferah ve geniş yaşam alanlarına sahip, izole, güvenli turizm sertifikalı otellerde, doğanın içinde keyifle geçirmeye ne dersiniz? Tam Kapanma sürecinde açık olacak, sosyal mesafeyi koruyup, açık havada keyifli vakit geçirebileceğiniz güvenli otelleri ve bu döneme özel uzun süreli konaklama fırsatlarını sizler için derledik:

Mandarin Oriental Bodrum

Tam kapanma sürecini Cennet Koyu’nda, panoramik Ege Denizi manzarası, denize sıfır konumu ile yüz yıllık zeytin ve çam ağaçlarının arasında, mavi ve yeşilin eşsiz uyumuna şahit olabileceğiniz Mandarin Oriental Bodrum’da geçirmeye ne dersiniz?  Havuzlu, bahçeli ve geniş teraslı odalar & süitler, tam donanımlı mutfağa sahip rezidans daireler ve sonsuzluk havuzuyla göz alıcı villalar arasından seçip yaparak ferah ve geniş yaşam alanlarının keyfini doyasıya yaşayacağınız, doğa ile iç içe huzurlu bir ortamda olmak keyifli olmaz mı? Hem de 29 Nisan-17 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak konaklamalarda çok özel fırsatlardan da faydalanabilirsiniz. “Home Away From Home” paketi ile 18 gece konaklayıp, 11 gece ödeyebilir, konaklamanız sırasında yapılacak ekstra harcamalardan da %20 indirim alabilirsiniz.

Le Meridien Bodrum

Bodrum Yarımadası’nda 83 dönümlük bakir bir koyda, Bodrum Havalimanı’na sadece 15 dakika uzaklıkta olan Le Méridien Bodrum tam 650 metre uzunluğundaki plajı, ödüllü mimari tasarımı, gurme lezzetleri, sağlıklı yaşam merkezi Vitalica Wellness ile tam kapanma sürecini daha keyifli geçirebilmeniz için hizmet vermeye devam ediyor.  Standart, deluxe odaları ve uzun dönem kiralanabilecek villa ve rezidans alternatifleri ile uzun dönem konaklamalarda çok özel fiyat avantajları sunuyor. Bütünsel bir güzellik ve sağlık merkezi olan Vitalica Wellness da özellikle bu dönemde daha iyi hissetmenizi sağlayacak bağışıklık güçlendirici özel programları ile hizmet veriyor.

Club Marvy

Eğlenceden sanata, yerel lezzetlerden mimari tasarıma, bizi biz yapan değerlerimizi çağdaş bir yaklaşımla birleştirerek post-modern ve bohem bir tatil kültürü yaratarak Türkiye’de bir ilke imza atan Club Marvy  Ege’nin büyülü doğasında, eşsiz kum plajların kristal ışıltılı denizle birleştiği İzmir Kesre Koyu‘nda Ege ve Akdeniz kasabalarındaki sade yaşam tarzını en yalın haliyle yaşatıyor. Ege köylerinden ilham alarak, konak yemeği ve sokak lezzetlerini aynı sofrada buluşturan, yerel tatlarla uluslararası tatları bir araya getiren mutfağı; 180 derecelik muhteşem deniz manzarasına sahip Mar Spa, deniz tutkunları için Marvy Sail, çağdaş sanat sergi ve atölyelerine ev sahipliği yapan Atelier Marvy ile burada çok keyifli vakit geçireceğiniz kesin. Tam kapanma dönemine özel, uzun konaklamalarda çok özel fiyatlarla size özel olarak ayrılmış ofisinizde işinizi yaparken, bir yandan da denizin tadını çıkartabilirsiniz.

NG ENJOY SAPANCA

5 yıldızlı otel algısına yeni bir boyut kazandıran NG Sapanca Enjoy, tam kapanma sürecinde sizleri doğa ile buluşmaya davet ediyor! Harika bir doğa içerisinde modern mimaride, lüks detaylarla dekore edilen otelin orman, havuz ve göl manzaralı 246 Deluxe, 4 Suite olmak üzere toplam 270 odası bulunan otel Türk ve dünya mutfaklarından sunduğu lezzetleri, doğa aktiviteleri ile tam bir inziva adresi. Hemde tam kapanma sürecinde 29 Nisan -17 Mayıs 2021 tarihi arasında yapılacak konaklamalarda “18 Gece Kal, 14 Gece Öde” fırsatı var.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon:

Travel@julesverne.com.tr

 

 

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.