Şimdi Atina’ya gitmek çok avantajlı!

02 Şubat 2017

Şubat ayı içinde Atina’da kısa ve romantik bir molaya ne dersiniz? Hem de şimdi Atina’ya gitmek çok avantajlı!

Aegeanair’in Sevgililer Gününe özel kampanyası ile bir bilet alana, ikinci bilet sadece 1 USD……

Atina tüm ihtişamı ve mütevazılığıyla sizi bekliyor! 3400 yıllık bir tarihe; felsefe, demokrasi, tiyatro ve olimpiyatlar gibi insanlık tarihinin seyrini değiştiren gelişmelere ev sahipliği yapmış bu efsane kent, sıcak atmosferi, misafirperver insanları ve sofralarıyla “yaşanması gereken” bir şehir.Acropolis Tepesi’nin baş döndürücü gece manzarasını izlemek, Antik Pire Limanı’nda mitolojik bir zaman yolculuğuna çıkmak, birbirinden büyük müze ve kiliselerini gezmek; Gazi Bölgesi’nde sanat galerini gezip, yemek yedikten sonra gece eğlencesini doyasıya yaşamak çok keyifli…

Sanat galerileri, mağazaları ve şık restoranlarıyla hoş bir durak noktası niteliğindeki Gazi’ye uğramadan Atina’dan ayrılmayın. Ayrıca son yıllarda büyük bir üne kavuşan grafittilerle süslü duvarların fotoğraflarının çekmekten kendinizi alamayacaksınız!

Kampanyadan yararlanabilmek için 1-10 şubat tarihleri arasında biletinizi almanız gerekiyor. Seyahatinizi 10-28 Şubat tarihleri arasında dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

Atina’ya gitmişken tadına bakmadan dönmeyin: Kırmızı şaraplı ahtapot “Ohtapodi krasato”, soğanlı tavuk ciğeri”Sikotakia”, kızarmış kalamar, domuz etinden yapılan döner “Gyros”, mücver “Zucchini”, rakının kardeşi Ouzo, zeytinyağlılar, taze otlar, taze deniz ürünleri.

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.