Seyşeller’de Tropikal Şıklık: Constance Ephélia

18 Ocak 2018

Seyşel Adaları’nın merkez adası Mahé’de, Launay Limanı’nın neredeyse tamamına yayılan Constance Ephélia, adanın en büyük oteli olmasıyla aslında size özel bir Seyşeller deneyimi yaşatıyor.Toplam 313 oda ve villası bulunan otelin genelinde çağdaş bir stil benimsenmiş olsa da Seyşel adalarında olduğunuzu hissettirecek dokunuşları hissetmemek imkansız. Odalar uzaktan baktığınızda bile kendinizi iyi hissettiren SPA merkezi ve havuzların arasında yer alıyor.

Plajın sadece birkaç adım gerisinde, 62 m2 genişliğindeki Junior Suite odalar hem şık hem de sizi ferahlatacak aydınlık bir stilde dekore edilmiş. Bu hoş dekorasyona nefes kesici manzaralar ve güneşin keyfini çıkaracağınız teras bölümü eşlik ediyor.

Otelin hem kuzey hem de güney bölümünde de plaj var. Güneydeki koy daha sakin olsa da gerçeküstü dev gri taşlarla çevrili kuzey plajının biraz daha etkileyici olduğunu söyleyelim.

Ephélia’nın SPA merkezine ayrı bir paragraf ayırmak şart! 18 adet masaj ve tedavi odası olan bu sağlık merkezinin sıcak ve soğuk havuzları; damarları güçlendiren ve kan dolaşımını olumlu etkileyen Kneipp havuzu en ilgi çeken bölümler. Tabi, size vücudunuza iyi gelecek masaj terapileri de egzotik tatil beklentinizi tamamlayacak!

Otelin yeme-içme alanlarındaki başarısına gelecek olursak; bünyesinde 5 restoran ve bar barındıran Ephélia’da “fine dining” deneyimi yaşayabileceğiniz Cyann Restaurant’dan Akdeniz lezzetleri sunan Helios’a; iskelede romantik bir deneyim sunan Le Barachois’dan Japon mutfağı tatlarını bulacağınız Asian’a iştahınızı kabartan alternatifler var.

Hint Okyanusu’nun ortasında olup su sporları aktivitelerini deneyimlememek haksızlık olur! Balık tutmadan sualtı dalışına kadar birçok aktivite imkanını otelinizde bulacaksınız. 

Ücret Bilgisi

2 Kişi Yarım Pansiyon konaklama, gecelik 600 Euro’dan başlayan fiyatlarla…
*Minimum 3 gece konaklamalar için geçerli fiyattır.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Junior Suite’de (62 m2), 2 Kişi  yarım pansiyon konaklama,
 • Havalimanı ile otel arası özel araçla çift yön transferler,
 • Tüm vergiler. 


Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 118

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.