Seyahat Esintili Parfümler, Bu Yaz Hep Yanınızda Olacak

23 Mayıs 2018

Kokular, herhangi bir zaman veya mekanda sizi taşıyabilecek kadar güçlü bir yeteneğe sahiptir! Farklı şehir ve bölgelerde yetişen bitkilerden ilhamını alan parfümler 2018 yaz sezonuna damgasını vuruyor. Sizi Amalfi kıyılarından Fas’a, Kosta Rika’dan Arizona’ya götürecek özel esanslı parfümler…

Proenza Schouler, Arizona Eau de Parfum

Orkide, beyaz, kaktüs ve yasemin çiçeklerinin esanslıyla hazırlanan parfüm, marka tarafından Arizona’daki Sonoran Çölü’nün sonsuz ufkuna adanmış.

Aesop, Marrakech Eau de Toilette

Bu dünyevi, baharatlı parfüm Medina, Fas ruhunu uyandırmak için portakal çiçeği, yasemin, sandal ağacı, sedir ağacı ve bergamotu birleştiriyor. Parfüm, unisex olarak üretildi.

Eau d’Italie, Rosa Greta Eau de Parfum

Ravello’daki villalardan ilham alan Eau d’Italie’nin son kokusu, Çin ağacı meyvesi ve beyaz çaylarla tazelenmiş klasik bir gül kokusunu daha hafif bir esans olarak ele alıyor.

Etro, Udaipur Eau de Parfum

Bergamot ve manolya ile Arap yasemini ve gardenya çiçeklerini buluşturan bu parfüm sizi bir Akdeniz yaz gününe veya Mahajara bahçelerine götürüyor.

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Chinotto di Liguria Eau de Toilette

Acqua di Parma’nın yeni kokusu, bölgenin en nadide ve en kıymetli narenciye meyveleri, mandalina ile eşleştirilmiş chinotto portakallarını kapsıyor. Parfümünüzü sıkın, gözlerinizi kapatın ve neredeyse Ligurya’dasınız.

Hermès, Cedre Sambac Eau de Toilette

2 yıllık yapım aşamasından sonra Hermés’in parfüm yaratıcısı Christine Nagel, markanın yeni koleksiyonunu tanıttı. Sedir ve yasemin bitkilerinden oluşan bu özel karışım size Fas’ı anımsatacak.

D.S. and Durga, Rose Atlantic Eau de Parfum

Çiçek, mineral ve narenciye esanslarını dengeli olarak kullanan bu parfüm size kendinizi, elinizde bir şişe Sancerre şarabınızla Hamptons’ın altın kumlarında yürüyormuş gibi hissettirecek.

Memo Paris, Tamarindo Eau de Parfum

Tamarindo olarak adlandırılan bu taze koku ananas, yasemin ve vanilya esanslarını birleştirip sizi egzotik Kosta Rika’ya götürüyor.

Tom Ford, Mandarino Di Amalfi Acqua Eau de Toilette

Gün boyunca narenciye kaplı uçurumları ve gece boyunca burnunuza gelen nane ve kekik biberli dağ havasını düşünün. Evet, Tom Ford’un yeni parfümü ile Amalfi Sahilleri’ndesiniz.

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.