Şehrin Tam Kalbinde Antika Pazarı Deneyimi: Escale Kanyon

31 Mart 2017

Yaşanmışlıkların izinde bunu zevke dönüştürmekten keyif alıyorsanız İstanbul’un antika pazarları, gizli kalan tarihi hatıraları bulmak için harika bir fırsat. Çukurcuma, Balat, Feriköy antika dükkanları ve pazarları derken Escale Kanyon, antika pazarı deneyimiyle karşımızda!

“Güzel bir havada, Pazar günü şehirde ne yapılır?” diye düşünen antika meraklılarının yeni adresi Escale Kanyon.

Escale Kanyon’un sahibi Gülin Özalp şahsi olarak antika tutkunu. Bu tutkusunu mekana taşımaya karar veren Gülin Hanım, kendi koleksiyonundan parçalarla birlikte Pazar günleri Escale’de antika pazarı konseptini hayata geçiriyor. Her Pazar günü 13.00-19.00 saatleri arasında düzenlenen Antika Pazarı sadece bununla da sınırlı kalmıyor. Escale Kanyon’un lezzetli mutfağından çıkan atıştırmalıklar ve tadımlarla Pazartesi sendromunu unutturacak bir Pazar gününe hazırlanın!

Topaz, Blue Topaz, Colonie gibi ses getiren restoranların yaratıcısı Yücel&Gülin Özalp’ın son eseri olan Escale Kanyon “brasserie” konseptiyle farkını gösteriyor. Şık ve aynı zamanda rahat bir atmosferi olan Escale, dekorasyonunda Parizyen bir his uyandırıyor. Dünya lezzetlerini yerel tatlarla birleştirirken, sokaktan aldığı ilhamı da mutfağına taşıyan Escale mutfağının farkı günlere ve saatlere göre değişiklik gösteren eğlenceli açık mutfağı. Şehrin en büyük ikonik barına sahip olması Escale’in kokteyllerinin ününü şehir sınırlarını bile aştı. Eğer kokteyl içmeyi seviyorsanız kendinizi Escale’in güler yüzlü çalışanlarına emanet edebilirsiniz. Günün her saati ayrı bir hareketliliği olan Escale’de müziğin ritmi hiç düşmüyor.

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.