Şehre yakın ama bir o kadar uzak: Casa Lavanda

24 Ocak 2018

casa lavanda şile

Köy hayatının içinde, kendinizi doğaya teslim edip, kendinizle zaman geçirebileceğiniz en huzurlu ve romantik adreslerden biri Casa Lavanda! Meşe, çam ve kayın ormanlarının arasına saklanan Ulupelit Köyü’nde yer alan Casa Lavanda Boutique Hotel bir aile işletmesi ve bu detay size kendinizi evinizdeymiş gibi hissettiriyor. 

casa lavanda şile

18 bin metrekarelik bir alana yayılan otelin 14 odası da doğanın renklerinden ve sessizliğinden ilham alınarak dekore edilmiş. 

casa lavanda sile

Doğal malzemelerle hazırlanan lezzetli yemekleri de Casa Lavanda’nın doğayla iç içe olan felsefesini tamamlayıcı bir nitelik taşıyor. Bu özel tatlara zengin bir şarap menüsü de eşlik ediyor.

casa lavanda

Casa Lavanda’nın butik ve huzurlu bir deneyim yaklaşımının olmazsa olmazı Darphin SPA! Darphin ürünleriyle uygulanan masaj ve terapiler size, doğa ile lüksün en keyifli saatlerini yaşatıyor.

casa lavanda oda

Casa Lavanda, misafirlerine özel farklı konaklama alternatifleri sunuyor. Gastronomi, Relaxation gibi size en uygun konaklama seçeneğini tercih edebilirsiniz. 

Superior Room’da, Çift Kişi, Gecelik 1.100 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • İki kişi oda kahvaltı konaklama , Darphin Spa’da ortak alan ve açık yüzme havuzu kullanımı, Şef’in tadım menüsü ve birer kadeh prosecco köpüren şarap dahildir.

Size özel seyahat programları hakkında bilgi almak için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 137

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.