Sağlıklı Yaşam Öğretisinin Son Gözdesi: SHA Wellness Clinic

29 Mart 2017

sha wellness clinic

Modern hayatın içinde koşuşturmaya kapılmışken kendinizi en son ne zaman dinlediniz? “Doğaya dönüş”, “Sağlıklı yaşam” temalarının önem kazandığı günümüzde kendinizi doğaya emanet edin…

Latince açıklaması “Selus Per Aqua” olan SPA, sudan gelen sağlık, su ile gelen sağlık” anlamına geliyor. Dünyanın en iyi hava koşullarına sahip yerlerden biri olan Sierra Helada Doğal Parkı içerisinde açılan Sha Wellness Clinic, vücudun ve ruhun dengelerini bulduran bir duyu dünyası. Costa Blanca sahili üzerinde eşsiz bir manzarayla beraber beyazın hüküm sürdüğü dingin ve modern bir tasarıma sahip. Sha Wellness Clinic, 8 yılda yaklaşık 50 uluslararası ödül almış. Son olarak Condé Nast Johansens tarafından “Best Destination Spa 2017” ödülüne layık görüldü.

6 binadan oluşan SHA Wellness Clinic çok sayıda havuzu, Zen tasarımından tropikal peyzaja uzanan bahçeleri, 93 süit odası, 80 tedavi odası, pilates stüdyosu ve teknogym’iyle tam kapsamlı bir sağlıklı yaşam merkezi. Eski Doğu felsefesi ise modern Batı tekniklerini birleştiren tedavi ve uygulamaları tamamen sizin kendinizi iyi hissetmeniz üzerine yoğunlaşıyor.

Vladimir Putin, Barack Obama, Madonna, Naomi Campbell ve Kylie Minogue gibi dünyaca önemli isimlerin müdavimi olduğu Sha Wellness Clinic’in iddiası hem ruhsal hem de bedensel açıdan yenilenmenizi sağlamak. Uyku düzeninizden yeme alışkanlıklarınıza, bakim ritüellerinizden aktivitelerinize kadar tam bir terapi sunan merkezde farklı alanlarda uzman doktorlara kontrol olduktan sonra, size uygun size özel bir program oluşturuluyor.

 • Sağlıklı yaşam alışkanlıklarını öğreten 4 günlük SHA Discovery programı
 • Vücudunuzun dengesini yeniden mümkün olan en kısa sürede yeniden oluşturmayı hedefleyen SHA Recovery
 • Yaş, kilo, sağlık, fiziksel kondisyonunuz göz önüne alınarak hazırlanan SHA Fitness
 • Uyku düzeninizi sağlayan ve en iyi uyku verimini almanıza yardımcı olan SHA Sleep Recovery
 • Sigarayı bırakmak için sağlıklı ve doğal yöntemler uygulayan SHA Anti-Tobacco merkezin sunduğu programlardan sadece birkaç tanesi.

sha wellness clinic

Altea Koyu manzarasına bakan SHAMADI Restaurant, sıcak ve modern atmosferinde sağlıklı ve leziz tatlar sunuyor. 1. sınıf gurme deneyimi yaşatmayı amaçlayan restoranda aynı zamanda seçtiğiniz programa göre beslenme alternatiflerini bulabilirsiniz. Misafirlerine sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırmak isteyen restoranda yerel ve organik ürünler kullanılıyor. Yaz aylarında düzenlenen canlı piyano ve gitar dinletileri ise ödülünüz oluyor.

Farklı sağlık programları sunan SHA Wellness Clinic’te kalacağınız uygulayacağınız program ve tedavileri seçebilirsiniz.

Çift Kişilik Oda’da tam pansiyon, gecelik kişi başı 365 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Daha detaylı bilgi için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 137

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.