Romantik Ren Nehri Haziran Rotası ile 8 Günde 4 Ülke!

31 Ocak 2018

İsviçre & Almanya & Fransa & Hollanda
5 Haziran – 12 Haziran 2018

Avrupa’nın en efsanevi nehirlerinden biri olan Ren Nehri boyunca Almanya’dan Hollanda, Fransa ve en son İsviçre’ye uzanacağınız heyecan verici bir gemi seyahatiyle karşınızdayız! 5-12 Haziran tarihlerinde 7 gece, 8 gün sürecek bu özel seyahat yazın gelişini kutlamanın en güzel yolu…

Alman, Galya kültürel etkenlikleriyle yoğunlaşan, Alsace Bölgesi’nin ana şehri Strasbourg; Arnavut kaldırımlı sokakları ve Ortaçağ cazibesiyle Colmar Fransa rotanızın durakları oluyor!

Almanya’da ise ülkenin güneybatısındaki en güzel ve ilgi çekici şehri Heidelberg ile gezmeye başlayıp, 19.yüzyılın başlarında İngiliz ve Alman romantiklerinin dikkatini çeken Rüdesheim ile devam ediyorsunuz. Nehir kıyısına kurulan, tarihi şehir merkeziyle sizi geçmişe götüren Koblenz; görmeniz gerekenler listesinde ilk 10’da yer almasa da her ziyaret edeni şaşırtan renkli şehir Köln ülkede diğer ziyaret edeceğiniz adresler.

Hollanda’da ise ilk durağınız tarihi yapılarıyla da nostaljik bir ambiyans sunan Arnhem oluyor. Daha sonra ise kanallar arasına kurulan; sanat, gurme, eğlence ve tarihi buluşturan Amsterdam ile yel değirmenlerini yakından görebileceğiniz Zaanse Schans’ı geziyorsunuz.

01.Gün / 05.06.2018 

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 06:00’da buluşup, Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1923 no’lu sefer ile 08:15’de Basel’e uçuyorsunuz. Yerel saat ile 10:25’de varış. Ardından sizi bekleyen araç ile Basel limanına transfer ve gemiye giriş işlemleriniz yapılıyor. Geminiz, akşamüzeri demir alarak yola çıkıyor.

8.Gün / 12 Haziran 2018 

Sabah kahvaltısının ardından gemiden çıkış işlemlerimizi tamamlıyorsunuz. Dileyenler rehberlerinin düzenleyeceği Ekstra Zaanse & Schans turuna katılabilirler. Ardından belirlenen saatte sizi bekleyen araç ile Amsterdam Havalimanı’na transfer. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK1958 no’lu sefer ile saat 14:35’de İstanbul Atatürk Havalimanı’na uçuyorsunuz. Türkiye saati ile 18:55 ‘de varış. 

Ücret Bilgisi

Dış kabinde Kişi Başı   1.299 €

2. Kat French Balkonlu kabinde Kişi Başı   1.699 €

3. Kat French Balkonlu kabinde Kişi Başı   1.799 €

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler

 • 4* Amadeus Classic gemisinde belirtilen kabin tipinde, 7 Gece 8 Gün Tam Pansiyon konaklama
 • THY ile İstanbul – Basel uçuşu
 • THY ile Amsterdam – İstanbul arası uçuşu
 • Havalimanı – Liman arası transferler
 • Gemide 5 Çayı ve ikramlar
 • Liman ve havalimanı vergileri 
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası
 • Grup 20 kişi olduğu takdirde Türkçe Rehberlik hizmeti

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler

 • Personel bahşişleri (gecelik kişi başı 10 €)
 • Kuru temizleme, bardan sipariş edilen veya ikram dışındaki alkollü / alkolsüz içecekler gibi şahsi harcamalar
 • Geminin veya rehberin ekstra olarak düzenleyeceği turlar

 Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizi arayabilirsiniz…
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 137

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.