Otelde Konaklamak Yerine Lüks Bir Villada Kalmanız İçin 6 neden…

28 Haziran 2017

villa

Tatil planlamak kadar eğlenceli ve keyifli bir şey daha yoktur herhalde. Destinasyonun neresi olacağına karar verdikten sonra en önemli konu nerede konaklayacağımıza karar vermektir çoğu zaman. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek sayısız lüks otel seçeneği var ancak birazdaha fazlasını isteyen seçici gezginler için, özel tasarımlı villalar seyahatinizi bir sonraki seviyeye çıkarmanız için ihtiyacınız olan şey olabilir. Size özel villalar, bir otel odasındabulamayacağınız mahremiyeti size özel konfor ve hizmetler ile birlikte sunar: 

villa

 1. Özel villalar kendi evinizde olduğu gibi, çok sayıda yaşam alanı hizmetinizdedir. İster rahat tek yatak odalı bir villada ya da 13 yatak odalı bir villada olun, ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış alanlar size maksimum keyfi sunmayı sağlar. Geniş teraslar, birden fazla yemek alanı ve havuz başında konforlu kanepelerden, size özel hazırlanmış kokteyllere kadar her şey sizin için hazırlanmış. Bir grupla veya çocuklarınızla seyahat ediyorsanız, herkes kendi yatak odası ve banyosunun mahremiyetinden yararlanabilir. Villalar lüks bir oteldki en iyi süitlerden çoğu zaman daha büyüktür; bu da ödediğiniz her bir dolar için daha fazla alan elde ettiğiniz anlamına gelir. En iyi yanı da, arkadaşınız ve ailenizden başka hiç kimseyle paylaşmak zorunda kalmazsınız.

villa_yemek

2.Gününüze şefinizin size özel hazırladığı nefis bir kahvaltıyla başlayabilir, yemeğinizi verandada mı, havuz başında, yatak odanızda mı yiyeceğinize, hangi saatte yiyeceğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Zevkinize ve beslenme programınıza, damak zevkinize uyacak şekilde kişiselleştirilmiş bir menü oluşturabilirsiniz. Hatta bazı villalarda yerel lezzetleri pişirmeyi öğrenmek isterseniz size özel yemek dersleri bile alabilirsiniz!

villa_manzara

3.Nefes kesen manzalara sahip villalarda seçiminize göre ister okyanus maviliğiyle, isterseniz yemyeşil dağlara bakan bir odada uyanabilirsiniz. 

villa_havuz

4.Lüks villalar hakkında en iyi şeylerden biri, size özel ekstra olanaklar sunması.. Kendi özel havuzunuzda yüzüp, manzaranın keyfini çıkarabilir, size özel hazırlanmış beslenme progranmınıza uygun lezzetler ile verandada keyifli sohbetler yapabilir ya da özel açık hava spa’sında masaj keyfini yapabilirsiniz. Hatta birçok villada özel bir sinema salonu, oyun odası, spor salonu ve çocuk oyun odası bile var. Odun ateşi pizza fırını, şarap mahzeni, kızılötesi sauna, poker odası, Netflix’li Apple TV gibi ihtaiyaçlarınız dahilinde zevkinize, keyfinize uygun bir çok seçenek bulabilirsiniz.

villa

5.Telaşlı otel lobilerine ve havuz başında çığlık atan çocuklara elveda deyin! Birçok villa özel yerleşim bölgelerinde bulunduğundan arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte keyifli, dileğidiğiniz gibi vakit geçirme imkanı sunar. Villalar romantik seyahatler veya aile ve arkadaş tatilleri için ihtiyacınız olan tüm gizliliği sunar.  

villa

6.Pratik ve ekonomik açıdan, bir villa, bir otele maliyet açısından etkili bir alternatiftir. Aileniz ya da büyük bir grupla birlikte seyahat ediyorsanız, lüks bir otelde birden çok oda yerine bir villa kiralamanın ücreti daha düşük olabilir . Birçok lüks villada kişi başı  100 dolardan daha az bir fiyata konaklayabilirken, aynı fiyata lüks otellerde konaklama imkanı olmayabilir. 

elafina

Yanı başımızdaki Yunan Adaları’nın tadını keyfinizce çıkarabilmeniz için Korfu’dan Santorini’ye; Paros’tan Mikonos’a uzanan her türlü konfora sahip lüks kiralık villalar ve ilginizi çekeceğini düşündüğümüz Yunan Adaları ile ilgili detaylı bir seçki hazırladık…

 

Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için:

travel@julesverne.com.tr

0212 266 6363 – 137

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.