Okyanusun ortasında, lüks ve sadeliğin mükemmel uyumu: Constance Moofushi Maldives

01 Haziran 2017

Binin üzerinde irili ufaklı ada ve adacıklardan oluşan bir rüyalar alemi. Okyanusun ortasında, herkesten ve her şeyden bağımsız olma duygusunu yaşatan Maldivler’de, Constance Moofushi’ye geldiğinizde özgür hissetmenin ne demek olduğunu anlıyorsunuz.

South Ari Atoll’da (ada ) yer alan otel, göz kamaştırıcı bembeyaz kumları ve Hint Okyanusu üzerine inşa edilen şık villaları ile resimlerini görüp hayalinizi kurduğunuz seyahati gerçeğe dönüştürüyor. Lüks ve sadeliğin mükemmel uyumunu tüm villalarda görebilirsiniz.

Doğadan ilham alınarak dekore edilen her odanın kendi ruhu var. Sazdan yapılan tavanlar, kütük yatak başları, hasır aydınlatmalar Maldivler’in otantikliğini yansıtırken çağdaş mobilyalar ve renklerle hem canlı hem de huzurlu bir atmosfer yaratılmış. Odanızdan çıktığınızda ise sizi bembeyaz kumlar üzerine yayılan romantik bir plaj ve bir tasarım zarafeti olan şık havuzu bekliyor.

Çağdaş tasarım hem havuz başında hem de restoran ve barlarda kendini gösteriyor. Ayrıca altını çizelim, otel romantik çiftler kadar genç ve dinamik misafirler için de birebir. Dj performansları bunu çok iyi özetliyor! Plaj villalarında göz kamaştıran okyanus manzarasına karşı özel terasınızda keyif yapmak ya da okyanus üzerindeki villanızın verandasında yıldızları seyretmek istemez misiniz?

Akşamları ise bir başka güzel…

moofushi_sinema

Dilerseniz nefis sahilde, açık havada sinema keyfi yaşayabilir, dilerseniz sevdiğinizle size özel hazırlanmış romantik ortamın keyfini çıkarabilirsiniz.

moofushi_maldives

Çift kişilik Beach Villa (57 m2)’da kişi başı gecelik 465 USD’den başlayan fiyatlarla…

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Her şey dahil konaklama
 • Deniz uçağı ile çift yön transfer ve vergiler

Önemli Bilgiler

 • Fiyatlar, 1 Haziran – 13 Temmuz  2017 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Fiyatlar, minimum 4 gece konaklama için geçerlidir.
 • Tarih, oda tipi, konaklama uzunluğu, vb. sebeplerden ötürü fiyat değişkenlik gösterebilir.
 • Dış hatlar uçak bileti fiyata dahil değildir. 

Daha detaylı bilgi için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 137

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.