Mandarin Oriental Bodrum’da Açılışa Özel Ücretsiz Bir Gecenin Keyfini Çıkarın!

26 Mart 2021

Mandarin Oriental Bodrum’da Açılışa Özel Fırsatlar Sizleri Bekliyor!

mandarin oriental bodrum

Bodrum Yarımadası’nın her detayı zarafet ve lüksle işlenmiş cenneti Mandarin Oriental Bodrum, harika plajı, gurme restoranları, spor & spa tesisi, özel hizmetleri ve hijyen önlemleri ile 1 Nisan’da açıldı! Açılışa özel fırsatlarla Cennet Koyu’nun masmavi sularına bakan Mandarin Oriental Bodrum’da hem bedeninizi hem de ruhunuzu şımartmaya ne dersiniz?

Ücretsiz 1 gece konaklama fırsatından yararlanın!

 • 01 Nisan – 30 Haziran 2021 ve 01 Eylül – 31 Ekim 2021 tarihleri arasındaki 3 gecelik rezervasyonda 1 gece ücretsiz.

Oda fiyatları üzerinden %20’ye varan indirimlerden yararlanın!

 • 01 Nisan – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında 1 veya 2 gecelik konaklamalarda % 20 indirim

Ayrıca sadece Jules Verne Travel misafirlerine özel Nisan ve Haziran ayında yapılacak   konaklamalarda Bahçe Manzaralı Oda’dan Deniz Manzaralı Oda kategorisine ücretsiz upgrade fırsatı

***Bayram ve özel günlerde geçerli değildir, Otel dilediği zaman fırsatları sonlandırabilir.

mandarin oriental bodrum

Cennet Koyu’nun mavi sularına bakan, guletlerin turkuaz mavilikte kaybolduğu bu ayrıcalıklı manzara bile bu oteli sevmek için yeterli!  Yaklaşık 150 dönüme yayılan, bölgenin zeytin ağaçları arasında bir yaşam merkezi olarak tasarlanan Mandarin Oriental Bodrum, zincirin diğer otelleri gibi davetkâr, şık ve misafirlerinin özel alanlarına saygılı bir anlayışla dekore edilmiş.

Farklı kategorilere ayrılan odalarda iç ve dış mekânlar birbirine geçerek tam bir bütünlük yaratıyor. Gösterişten uzak dingin, sade bir dekorasyon anlayışına sahip olan odalar misafirlerine maksimum konfor ve huzur hissiyatını veriyor.

mandarin oriental bodrum sea view room

Kendine ait 2 özel plajı olan otel, plaj dekorasyonunu bile beklentilerin üzerine çıkarıyor. Masmavi deniz manzarası ve yumuşak kumları ile birlikte tüm günü geçireceğiniz şezlong ve gazeboları sizi gerçeklikten soyutluyor.

mandarin oriental bodrum beach

Mandarin Oriental Bodrum’dan bahsederken gerçek bir gurme tapınağı olduğunu da yazmak gerek. Bünyesinde yer alan 8 farklı restoran ve bar ile tüm damak zevklerine hitap ediyor. Modern Japon mutfağından klasik İtalyan mutfağında, Türk deniz lezzetlerinden bistro tarzı tatlara kadar farklı atmosferlerde bambaşka tatlar denemek paha biçilemez!

Yeşil ve mavinin buluştuğu bu korunaklı ve sessiz ortamda elbette aklınızı başınızdan alacak bir SPA merkezi, yoga ve meditasyon odaları da var. Hem bedeninizi hem ruhunuzu şımartmanın daha iyi bir yolu olamaz…

Mandarin Oriental Bodrum’da Açılışa Özel Fırsatlardan Hemen Yararlanın!

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
Travel@julesverne.com.tr

 

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.