Kayak Otelleri Yılbaşı Programları

13 Aralık 2017

Yeni yılda beyazla kaplanan çatılar, beyaz örtülü çam ağaçları hayalinizdeki görüntüyse bu yılbaşını Türkiye’nin gözde kayak merkezleri Uludağ veya Kartalkaya’da geçirmelisiniz. Şömine başında oturup sıcak çikolatanızı içmek, gündüzleri kayak yapmak, ateş başında eğlenmek ve çok daha fazlası sizi bekliyor. 29 Aralık 2017 – 1 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerli olan, 3 gece konaklamalı yılbaşı programları dopdolu…

ULUDAĞ

Yeni yılı karlarla kapı bir kayak merkezinde karşılamak bir klasik olsa da sanırız yeni yıl ruhunu en iyi hissettiren de beyaza bürünen binalar ve ateş başında eğlenen insan görüntüsü oluyor. Uludağ’da hem kayak yapmak hem de yeni yıla hareketli bir giriş yapmak isteyenler için:

Kaya Uludağ

Uludağ’da, profesyonel kayakçıların özellikle tercih ettiği 2. Bölge’de yer alan Kaya Uludağ pist ve orman manzaralı 128 odaya sahip. Dağ evi sıcaklığını yansıtan sade, sıcak stilinde tasarlanan lobisi ve odaları son derece konforlu. Kayaktan arta kalan zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz SPA alanı da yılın yorgunluğunu atmak için birebir.

Gelelim, Kaya Uludağ’ın yılbaşı programına… 2006 yılında Ercan TAŞDEMİR tarafından kurulan Copeart Orkestrası Kaya Uludağ’da sahne alıyor. Napolitenlerden hafif müziğe, hicazdan caza, popüler müzikten Türk müziğine, tangodan valtz’e, sınırsız repertuvarı ile çok eğleneceğinize emin olabilirsiniz. Yılbaşı gecesi kutlaması 20:30’da başlıyor 01:30’a kadar devam edecek. 
Çift Kişilik Oda’da Kişi Başı, her şey dahil 3 gece konaklama 2025 TL…

KARTALKAYA

Türkiye’nin en popüler kayak merkezlerinden biri olan Kartalkaya, bir kez ziyaret edeni müdavime çeviriyor. İstanbul ile Ankara’nın ortasındaki konumu sayesinde birçok kayak severin tercihi olan kayak merkezi pistleri, otelleri ve Uludağ’a göre daha sakin yaşamıyla öne çıkıyor. Yeni yıla beyaz zirvede girmek isteyen kayak tutkunlarına önerimiz:

Dorukkaya Ski & Mountain Resort

Dorukkaya Otel her şey dahil fırsatıyla, misafirlerinin her türlü ihtiyacını sınırsız karşılıyor. Sade ve modern dekorasyona sahip olan pist veya orman manzaralı 218 odası,  gece 12’ye kadar açık olan mutfağı, kayaktan arta kalan zamanınızı güzelleştiren SPA keyfi yetmez mi?

Yılbaşı gecesi müzik, eğlence ve lezzet Dorukkaya’da olacak! İzmirli ‘Kırmızı Reçete’ adlı müzik grubuna kendinizi bırakın ve eğlencenin tadını çıkarın. Eğlence saat 20:30’da başlayıp 01:30’a kadar sürecek.  
Çift Kişilik Oda’da Kişi Başı, her şey dahil 3 gece konaklama 2295 TL…

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort

Kartalkaya’nın en lüks kayak merkezlerindeki hizmeti aratmayan Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort lüks butik otel konseptinde tasarlanmış. Dağ oteli konseptini modern detaylarla birleştirerek soğuk kış günlerinde içinizi ısıtan atmosfere sahip. Farklı kategorilerde 139 odası bulunan Kaya Palazzo klasik-modern çizgide, dağ evini yansıtan bir ambiyans sunuyor. Tam Pansiyon Plus hizmet veren otelde giriş günü akşam yemeği ve çıkış yaptığınız gün öğle yemeği de dahil!

Kaya Palazzo yılbaşı gecesinde büyük bir sesi ağırlıyor… Güçlü sesi,  en güzel Türkçe & yabancı şarkılardan oluşan repertuvarı ile Selen Servi Kaya Palazzo sahnesinde olacak. “Caz’dan Hicaz’a”- uzanan renkli bir gece ile 2018’e merhaba deyin! Yeni yıl kutlaması 20:30-01:30 saatleri arasında olacak. 
Çift Kişilik Oda’da Kişi Başı, 3 gece tam pansiyon konaklama 4.590 TL…

 

Size özel seyahat programları hakkında bilgi almak için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 137

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.