Kartalkaya Kayak Otelleri

04 Ocak 2022

Türkiye’nin en çok tercih edilen kayak bölgelerinden biri olan Kartalkaya konumu ile kayak tutkunlarının radarında. Bolu’ya 40 km, İstanbul’a 275 km, Ankara’ya 220 km mesafede olan Kartalkaya ülkenin dört bir yanından ziyaretçi topluyor. Her düzeyde kayakçıya hitap eden 13 pisti sayesinde başlangıç seviyesinden profesyonel kayakçılara kadar herkesin beklentisine cevap veriyor.

Kartalkaya’nın En Keyifli Kayak Otelleri:

Golden Key Kartalkaya

2200 metre rakımda Kartalkaya’nın tertemiz havasında konumlanan Golden Key Kartalkaya ruhunuzu dinlendiren bir ambiyansa sahip. Klasik yayla evi mimarisinden ilham alarak tasarlanan otelin tüm odaları orman ve pist manzaralı. Kartal Otel ve Dorukkaya pistlerini kullanıyor, pistlere shuttle  ile gidiliyor. Aradığınız tüm konforu bulacağınız otelin SPA merkezi, restoran ve barı, çocuk kulübü, kayak okulu ile tüm ihtiyaçlarınız tek çatı altında.

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort

Lüks ve butik dağ oteli konsepti ile dekore edilen Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort 139 odasıyla hizmet veriyor. Kayak alanına doğrudan ulaşım imkânı olan otel restoran ve barları, kütüphanesi, SPA merkezi ile pist dışındaki zamanı da güzelleştiriyor. Çocuk kulübü ise aileler için harika bir oyun alanı! Her seviyeye uygun ders alabileceğiniz kayak okulunda ekipmanı kiralayacağınız mağaza da mevcut.

Kaya Palazzo Luxury Chalets

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort yönetiminde olan Palazzo Luxury Chalets sizi ayrıcalıklı hissettiren kusursuz hizmeti ile ön planda. Modern dağ evi konseptinde, lüks detaylarla tasarlanan Palazzo Chalets birbirinden bağımsız 2 dağ evinden oluşuyor. 350 m2 büyüklüğündeki evlerde tüm detaylar düşünülerek ihtiyacınız olan tüm hizmetler bir arada. Kayak pistlerine doğrudan ulaşım imkanı sunan ‘Palazzo Luxury Chalets’ dağ ve orman manzaraları eşliğinde kayak sezonunun keyfini en iyi şekilde çıkarmanız için tasarlanmış.

Dorukkaya Ski & Mountain Resort

Dorukkaya Ski & Mountain Resort’ün Türkiye’nin ilk kayak merkezlerinden biri olduğunu biliyor muydunuz?  Kartalkaya’nın çam ormanları manzarası arasında konumlanan otelin 220 odası mevcut. Dağ evi dokunuşlarıyla dekore edilen odaları sizi fazla detaya boğmadan konforla buluşturuyor. Türkiye’nin ilk snowpark tesisleri, snowtubing ve buz pateni pistleri ile adrenalin ve macera tutkunlarının buluşma noktası.

Grand Kartal Otel

“Kapıdan kayağa” konsepti ile kayak tutkunlarının tam beklediği kolaylığı sağlayan Grand Kartal Hotel evinizdeki konforu dağda yaşatmayı hedefliyor. 161 odası bulunan otel Kartalkaya’nın en güzel noktalarından birinde yer alıyor. Güvenli Turizm Sertifikası bulunan otelin kullanışlı oda konseptleri sade bir dağ evi stilini yansıtıyor.

Kartal Otel

Her seviyeye uygun toplam 23 pisti bulunan Kartal Otel dağ atmosferini otelde de sürdürüyor. Ahşap ağırlıklı dağ evi konseptindeki dekorasyonu soğuk kış günlerinde içinizi ısıtıyor. 153 odası bulunan otel süit oda kategorileri ve dubleks oda kategorisi ile hem aileler hem de arkadaş grupları için büyük bir rahatlık sağlıyor. Doğrudan pist erişimi, SPA merkezi, çocuk kulübü gibi imkânlarıyla zirvede geçen günlerinizi anlamlı kılıyor.

Size özel kayak tatili programı ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr

 

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.