Halkidiki’nin Güzel Sığınağı: Ekies All Senses Resort

20 Temmuz 2017

 

Ekies’in giriş yazısı aslında yaşayacağınız tüm duyguları çok iyi özetliyor: “En son ne zaman kendinizi gerçekten özgür hissettiniz? En son ne zaman tüm duyularınızla denizi, kumu, güneşi kucakladınız?” Halkidiki’de, Vourvourou Koyu’na kurulan Ekies Resort, çağdaş eko-felsefesi ile sizi huzurlu ve dingin bir ortama davet ediyor.

Masmavi kristal denizi ve beyaz kumlarında güneşe boğulduğunuz bir plaj, size yılın tüm yorgunluğunu unutturuyor. Yabancı bir yerde konaklıyormuş hissinden uzakta, konfordan vazgeçmeyen anlayışla dekore edilen odalar ferahlığı ve tazeliği ön plana çıkarıyor.

Beyaz rengin aydınlığı, doğal ahşap malzemelerin sıcaklığı ve geometrik tasarım, aksesuar ve objelerle çağımızı da yakalıyor. İnsana enerji veren restoranlarının Akdeniz tonlarındaki dekoru, şefin yetenekli ellerinden çıkan lezzetleri ve deniz manzarası ile süper trio oluşturuyor. 

Özellikle beyaz ahşap yer döşemeleri, ağaçlar ve bitkilerle çevrili verandası, Akdeniz kokan renkli sandalyeleri ile Koutali Restaurant’da hem lezzetli hem de keyifli yemekler yiyeceksiniz. Taze deniz mahsulleri ile dolu sofranızın olmazsa olmazı uzo’yu denize karşı keyifle yudumlayın!

Palmiye ağaçlarının altına serilen yüzme havuzu, açık alana kurulan spa bölümü ve özel terapileri ile hayalinizdeki cennet tanımını yeryüzüne taşıyor. Fazla uzaklaşmadan, çok uzaklarda olma hissiyatını yaşamanın hayalini kuran tüm aileler, tüm çiftler Ekies All Senses Resort’tan zor ayrılacak!

Deluxe Oda’da  kahvaltı ve vergiler dahil gecelik 399 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

 Daha detaylı bilgi için: 
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 137

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.