Erciyes Kayak Otelleri

04 Ocak 2022

2’si Gondol olmak üzere 18 adet son teknoloji mekanik tesisi ile farklı noktalardan kayak yapma imkanı, toplam uzunluğu 102 km olan zorluk derecelerine göre farklılıklar gösteren toplam 33 adet pist seçeneği, 154 adet suni kar makinesi ile 2022 kayak sezonunu açan Erciyes Kayak Merkezi kayak tutkunlarının yüzünü güldürüyor. Havalimanına 30 dakika mesafedeki Erciyes Kayak Merkezi sizi, bembeyaz karlarla kaplı pistlerinde yeni heyecanlara davet ediyor.

Erciyes’in En Keyifli Kayak Otelleri:

Magna Pivot

Erciyes Dağı’nın görkemini yansıtan Magna Pivot lüks dağ oteli konsepti ve 38 odasıyla eğlence odaklı kayak tatili arayanların adresi oluyor. Adrenalin tutkunu kayak severlere sağladığı hizmetleri ile tercih sebebi. SPA merkezi, oyun odası, spor salonu ve restoranı ile Magna Pivot bembeyaz pistler ortasındaki huzur köşesi. Otelin , Güvenli Turizm Sertifikası olduğunu da ekleyelim.

DAS 3917

Şehir merkezine 25 km, havalimanına ise 30 km mesafede yer alan DAS 3917 tipik bir dağ oteli. Lüks detaylarla dekore edilen 72 odası, 750 m2 büyüklüğündeki SPA merkezi, oyun alanı, geniş terası, restoranı ile pistlerden kalan zamanınızı güzelleştirmek için her detay düşünülmüş. Çocuklu ailelere hitap eden mini kulübü de her yaştan misafirin burada mutlu olmasını sağlıyor.

Size özel kayak tatili programı ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr

 

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.