Doğayla iç içe olacağınız Yılbaşı Programları

13 Aralık 2017

Yeni yılı kendine has yaşam stili olan, doğadan kopmayan ve ilhamını doğadan alan destinasyonlarda geçirmek istiyorsanız stil sahibi oteller birbirinden güzel yılbaşı programlarıyla karşınızda. Kapadokya’dan Kazdağları’na; Assos’tan Ağva’ya uzanan öneriler…

KAPADOKYA

Ateş ve suyu efsaneye dönüştüren, lavların bir mucize yarattığı dünyanın adı Kapadokya… Tam 60 milyon önce Erciyes Dağı, Hasan Dağı ve Güllü Dağ’dan püsküren lavların yüzeyde yumuşak bir tabaka oluşturması, zamanla bu tabakanın yağmur ve rüzgârın aşındırmasıyla oluşmuş. Bugün herkeste hayranlık uyandıran bir masal dünyası olan Kapadokya, tarihi kalıntıları, doğanın sunduğu güzellikleri ve hikâyeleriyle gerçek bir efsaneye dönüşüyor. Kapadokya’nın fantastik ambiyansında yeni yılı karşılamak için:

Museum Hotel

Dünyanın en prestijli otel konsorsiyumlarından biri olan Relais & Chateaux listesinde yer alan Museum Hotel, Kapadokya’nın en etkileyici beldesi Uçhisar’da konumlanıyor. Binlerce yıllık onlarca mağara ve taş evlerden oluşan bir bölgede yer alan otelin özenle restore edilen ve orijinal özelliğini koruyan odaları Anadolu motifleriyle dekore edilmiş. Kapadokya kültürünü tüm ayrıntılarıyla tadacağınız otelin tüm mekânları antikalarla süslü. Ödüllü gurme restoranı Lil’a ve tarihi ambiyansı bu butik oteli farklı kılıyor. 

Umut Durmuş’un sahne alacağı Yılbaşı akşamı özel gala menüsü sunuluyor. Gala akşamı kişi başı ücretler 500 ile 600 TL arası değişiyor.
* 2 gece minimum konaklama ve galaya katılım şartı bulunuyor.

ASSOS

Antik çağlara uzanan tarihi; bugün hala köklü geçmişi keşfedebileceğiniz Antik Kenti; Edremit Körfezi’nin kıyısında sıralanan plajları ve restoranlarıyla kendi halinde yaşayan ve yaşadığı topraklara bağlı kalan Assos gürültüden, karmaşadan uzaklaşmak için her zaman iyi bir fikir. Assos’ta yeni yılı karşılamak, doğayla buluşmak isteyen doğa tutkunlarını unutmadık!

İda Costa Hotel

Türkbükü’nde yıllarını geçirdikten sonra doğallığını kaybetmesiyle kendilerine yeni bir ev arayışına giren bir ailenin yarattığı huzurun adresi İda Costa Hotel. Adını, Kaz Dağları’nın mitolojik isminden alan 20 odalı otel 9 dönümlük bir arsa içerisinde yer alıyor. Zeytin ağaçlarıyla çevrili taş evin odaları minimum 30 metrekare büyüklüğünde. Ege ruhunu yansıtan odalar açık ve doğal tonlarda, sade bir stille dekore edilmiş.

Çift Kişilik Oda’da kahvaltı, akşam yemeği, yılbaşı yemeği dahil  2 Kişi, 2 gece konaklama  1.850 – 2.200 TL arasında değişiyor.
* 12 yaş üzeri misafirlerimizin rezervasyonları kabul edilmektedir.

KAZDAĞLARI

Antik çağlardan beri “Tanrıların armağanı” olarak tasvir edilen bir doğa harikası olan Kaz Dağları, eşsiz doğa güzellikleri ve yemyeşil çehresiyle gerçek bir cennet. Doğanın, doğaya dönmenin kıymetini her geçen gün daha çok anladığımız modern dünyada kendine has yaşamı, zamanı yavaş akıtan dingin düzeniyle Kazdağları en güvendiğimiz sığınak. Bu doğal güzellikte yılbaşını geçirmek istiyorsanız elbette önerimiz var…

Çetmihan Otel

Kazdağları’nın eteğinde bulunan Yeşilyurt Köyü, adı gibi yemyeşil ve huzur veren bir köy. Köyün en iyi oteli ise Çetmihan. Otelin toplam 16 odası bulunuyor. Rengârenk ahşap kapılarından içeri girdiğiniz odaların her biri “stil sahibi bir konfor” sunmak için tasarlanmış. Vintage berjerler ve abajurlar ile nostaljik ve romantik bir atmosfer sunan odaların banyoları ise oldukça modern ve sade. Doğa manzaralı odaların pencereleri zeminden tavana kadar uzanıyor. Çetmihan’ın hoş restoranı Locanda’nın bu topraklara özgü yemeklerine yılbaşı gecesi Türkiye’nin önemli müzik adamı Tarık Sezer ve orkestrası eşlik edecek. 

*Detaylı program ve ücretler için iletişime geçmenizi rica ederiz.

AĞVA

Karadeniz kıyısında doğanın tüm güzelliğiyle sizi etkilediği Ağva, özellikle İstanbul’dan fazla uzaklaşmadan tabiatla kucaklaşmak isteyen şehirlilerin vazgeçilmez kaçış rotası. Yılın her dönemi güzel olan Ağva kendinizi dinlemek, kendinize zaman ayırmak, mavi ve yeşille bulaşmak için her zaman cazip. Ağva’nın dingin atmosferinde 2018’i karşılamak isterseniz:

Ağva Robin’s Nest 

Göksu Nehri kıyısında yer alan Robin’s Nest, İstanbul’dan fazla uzaklaşmadan doğayla baş başa kalmak isteyen şehirlilerin yanı başındaki huzur adresi. Bungalovları ve şömineli odalarıyla ev sıcaklığında bir konaklama sunan otelde caz dinletileri, konserler, mantar yürüyüşleri gibi pek çok etkinlik de gerçekleşiyor. Robin’s Nest, 2017’ye veda ederken misafirlerine 2 gece ve 3 gece konaklamalı farklı alternatifler sunuyor. 31 Aralık akşamı Işıl Ay Türk Sanat Müziği ve Fasıl Orkestrası’nın sahne alacağı kutlama yemeği haricinde, konaklayacağınız diğer akşamlarda da canlı müzik eksik olmayacak. Akşamüstü saatlerinde sunulan leziz atıştırmalıklar, yılbaşı kokteyli ve fazlası Robin’s Nest’de… 

2 gecelik Yılbaşı programı 1.500 TL -2500 TL; 3 gecelik Yılbaşı programı 1.850 TL – 3.500 TL arasında değişiyor.

ÇEŞME

Yaz sezonu kalabalığı yerini sakinliğe bırakmışken Çeşme deniz kıyısında güzel bir tercih değil mi? Gün içerisinde Alaçatı’nın yeni yıl için hareketlenen sokaklarında dolaşıp, mağazaları gezdikten sonra yeni yıl balosuna hazırsınız demektir. İzmir’in güzel bahçesi Çeşme’de yeni yılda ne yapalım diyorsanız:

Sheraton Çeşme Hotel Resort ve Spa 

Çeşme’nin en güzel lokasyonlarından birine sahip olan Sheraton Çeşme, Ilıca Sahili’nin bir adım gerisinde, muhteşem bir deniz manzarasıyla ödüllendirilmiş. 5 Yıldızlı lüks otel deneyimi yaşatan otelin modern stile sahip 398 odası var. Sheraton Çeşme’yi diğer otellerden ayıran en büyük özelliği ise Botanica Thermal SPA. Gerçek bir botanik bahçe ambiyansına sahip olan SPA merkezi, Ilıca termalin şifalı gücünden yararlanarak sizinle sudan gelen iyiliği paylaşıyor. Bu güzel atmosferde Yeni Yıl Gala Yemeği ve eğlencesiyle 2018’e merhaba demenin zamanı! 

Çift Kişilik Oda’da Kişi Başı, 2 gece konaklama 826 TL…
* Doğa manzaralı odalarda konaklama, yılbaşı balosu- gala yemeği ve gala yemeğinde yerli içki, diğer günler açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği dahildir.


Size özel seyahat programları hakkında bilgi almak için:

travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 137

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.