Çok Özel Fırsatlarla Six Senses Kaplankaya’yı Bizimle Keşfedin!

23 Mayıs 2018

 six senses kaplankaya jules verne

Jules Verne Travel’a özel fiyat ve fırsatlarla, yenilenen Six Senses Kaplankaya’da doğanın, sağlık merkezinin, gurme restoranının ve gözlerden uzak koyunun tadını çıkarın!

 

Dünyanın en büyük 20 kıyı tesisinden biri de olan Six Senses Kaplankaya yenilenen çehresiyle sizleri “benzersiz bir yaşam deneyimi”ne davet ediyor. 

Size özel fırsatlarla tüm oda kategorilerinde %25 indirim ve Sage + Sea Restaurant’ta akşam yemeği…

six senses kaplankaya jules verne

Özel bir koyda, harika bir Ege Denizi manzarasına sahip Six Senses Kaplankaya, spa hizmeti, sağlıklı yaşam hizmetleri, ruh ve zihin sunumlarıyla “kendinizi bulmak”, “yeni bir ben” diyebilmek ya da en azından kendinizi dinlemek için doğru yerde olduğunuzu gösteriyor.

Travel & Leisure tarafından 2017 yılında “Dünyanın En İyi Otel Markası” seçilen, 20 ülkede 11 otel ve 28 spa işleten Six Senses Hotels Resorts Spas, Six Senses Kaplankaya ile Türkiye’ye yeni bir soluk getiriyor.

6 ay süren yenilenme sürecinin ardından 1 Mayıs tarihinde kapılarını yeniden açan Six Senses Kaplankaya yepyeni bir ruhla misafirlerinin de buradan ayrılırken kendilerini yenilenmiş ve hafiflemiş hissetmelerini arzuluyor.

six senses kaplankaya jules verne

66 yamaç odası, 6 adet süiti de içeren 141 odadan oluşan otelin 10 bin metrekarelik SPA ve sağlık merkezi gerçekten muazzam! Tabi sahip olduğu 3 yarımadası, 6 km sahili ve 2 yarımadası da buranın ne kadar cezbedici olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor.

Tüm duyulara hitap eden Six Senses Kaplankaya, misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatmak için denge ve mutluluk temeline dayanan bir felsefe ile yola çıkmış. Tasarım, sürdürülebilirlik ve sağlık standartlarının öne çıktığı merkezde çevreye duyarlı bir yaklaşım benimsenmiş. Kendi suyunu üreten, SPA’da kullanılan yağlarını bölgedeki bitkilerden üreten ve konuklarına kendi kozmetik ürünlerini üretme imkânı sunan Six Senses Kaplankaya sadece bir konaklama veya sağlık merkezi değil gerçek ve etkileyici bir deneyim süreci olarak özetlenebilir.

six senses kaplankaya jules verne

Six Senses Kaplankaya’nın yemek kültürü; Ege ve Akdeniz mutfağından esinlenen, Türk mutfağı geleneklerinden de vazgeçmeden sürdürülebilir ve sağlıklı yemekleri kapsıyor. Tesisin kendi organik bahçesinde yetişen taze ürünler ve yerel üreticilerden temin edilen malzemelerle hazırlanan yemeklerdeki lezzet aslında toprağa ve doğaya saygı niteliği taşıyor.

six senses kaplankaya restaurant

Bodrum Milas Havaalanı’na helikopterle 10 dakika, tekneyle 30 dakika ve arabayla 50 dakika uzaklıkta yer alan Six Senses Kaplankaya’nın ulaştırma birimi her gün Gündoğan ile Kaplankaya arasında tekne servisleri düzenliyor ve isteğe bağlı olarak araba veya helikopter ile ulaşım imkânları sunuyor.

six senses kaplankaya

Size Özel:

 • Tüm oda kategorilerinde %25 indirim
 • Sage + Sea Restaurant’ta 1 akşam yemeği

Detaylı program bilgisi ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 137

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.