Bu Yaz Fethiye’de Nerede Kalınır?

08 Temmuz 2020

Hillside Beach Club Fethiye

Muğla’nın tabiat güzellikleriyle kutsanmış kıyı bölgelerinden biri Fethiye… Eşsiz kıyıları, yeşillikler arasına saklanan otelleri, doğa rotaları ile şöhreti ülke sınırlarını aşıyor. Sayısız turizm olanağı sanmayın ki burayı özünden uzaklaştırıyor. Dinlenmek, doğayla buluşmak, zamanı kendi keyfinize göre yönetmek için bir mucize kaçış noktası. Bu yaz doğa içerisinde, daha sakin bir tatil arzulayanlar için tasarımları, servisleri ile beğenimizi kazanan Fethiye otel koleksiyonu hazırladık. “Bu yaz Fethiye’de nerede kalınır?” diyorsanız cevabı yazımızın devamında…

Gökçe Gemile, Gemiler Koyu  

Gökçe Gemile Villa Elmalı

Fethiye’nin 20 km uzaklığında, tarihi yerleşim yeri Kayaköy’e birkaç km mesafede yer alan Gökçe Gemile doğa içerisindeki zarif villaları ile tatil kavramını unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor. Deniz manzarası,  Babadağ ile Karatepe’nin yoğun çam ormanları ile engebeli zirve görüntüleriyle zenginleşen villalar geniş arazide birbirinden bağımsız konumlanıyor. Özgürlüğüne ve mahremiyetine önem veren seyahat severler için gerçek hayattan izole olan Gökçe Gemile bir otelden fazlası olduğunu hissettiriyor. Bu yaz açık olan Villa Elmalı da genel konsepte uygun olarak taş, ahşap gibi doğal malzemelerle inşa edilmiş. Doğal ve rüstik detayların hâkim olduğu dekorasyonu şık bir dağ evinin tüm özelliklerini barındırıyor. 2 adet ana süit, 1 adet çift kişilik yatak odası bulunan villa tüm lüks detaylara sahip.

Perdue Otel, Faralya

Perdue Otel Faralya

Doğa içerisindeki inziva otelleri arasında parmakla gösterilen, yetişkinler için kurgulanan tasarımı ile romantik tatillerin vazgeçilmezi olan Perdue Hotel Faralya… Mahremiyete ve sakinliğe önem veren gezginler için gözlerden uzak butik otel konsepti yaratan Perdue denize sıfır konumda, 12 dönüm arazi içerisinde yer alıyor. Birbirinden ayrı konumlanan ortak alanları ve odaları size tam anlamıyla bağımsız tatil deneyimi vaat ediyor. 11 odası bulunan Perdue Hotel, kuruluş felsefesinde fiziksel mesafeyi benimsemiş olsa da bu yaz önlemlerini arttırarak misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Size özel izole süitiniz, deniz manzaralı süitiniz ya da bahçe içerisindeki süitiniz… Siz nasıl bir tatil hayal ediyorsanız Perdue sizin için orada. Zamanı unutun, özgürlüğün tadını çıkarın!
*Perdue Otel, 18 yaş ve üzeri yetişkinleri misafir ediyor.

Hillside Beach Club

Hillside Beach Club

Fethiye’nin çam ormanlarıyla çevrili Kalemya Koyu’na kurulan Hillside Beach Club özellikle aile tatili deneyiminde Türkiye’nin önde gelen benzersiz markalarından biri haline geldi. Tamamen size ait bir koyda, hem aileler hem de yetişkinler için düşünülen tasarım sürprizleri ve sunduğu servis kalitesi ile ünü sınırları aşan bir iyi hissetme durağı burası. Doğa ile uyum içerisinde dekore edilen ferah odaları ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyor. Su sporları yapabileceğiniz plajı, tamamen inzivaya çekileceğiniz yetişkinlere özel Serenity Beach ve Silent Beach, farklı mutfak kültürlerine hitap eden üç farklı restoranı ile yaşayacağınız deneyimlerin çıtasını bir hayli yukarı taşıyor.
*Hillside Beach Club tarafından alınan sağlık ve hijyen önlemleri için tıklayın!

Nautical Hotel, Faralya

Nautical Hotel Faralya

Perdue Hotel ile aynı doğayı paylaşan Nautical Hotel, doğayı filtresiz yaşamak isteyen; doğayı yaşarken alıştığı konfordan vazgeçemeyen; şehirdeki yoğunluktan bunalıp izole kalmak isteyen herkesin evi! Denize sıfır konumu ve romantik konsepti ile özellikle çiftlerin favorisi olsa da arkadaşlarınızla sakin birkaç gün geçirmek istiyorsanız kesinlikle önerimizdir. Birbirinden bağımsız bir şekilde araziye yerleştiren 11 odası bulunduğu doğanın güzelliğinden ilham alıyor. Saz çatılı kulübe tipi özel odaları zarif mobilyalarla ve açık tonlarla dekore edilmiş. 5 farklı kategoride kurgulanan odaların her biri rahatlığınız düşünülerek tasarlanmış.
*Nautical Hotel, 14 yaş ve üzeri çocuklar ile yetişkinleri misafir ediyor.

Seaview Faralya Butik Otel

Seaview Faralya Butik Otel

Faralya’nın benzersiz doğası sadelik, doğallık, mahremiyet odaklı bir otele daha ev sahipliği yapıyor: Seaview Faralya… Saz çatılı bungalov tipi 11 odası ile misafirlerini ağırlayan Seaview Faralya varlığını hissettirmeden tatilinizin en iyi şekilde geçmesini sağlıyor. Birbirinden bağımsız yerleştirilen odaları doğal ahşap mobilyalar ve rüstik-bohem kumaş ve objelerle dekore edilmiş. Her odanın kendine ait jakuzi ve havuzu bulunması plaj kenarında olmak istemediğiniz zamanlarda size büyük rahatlık sağlıyor. Otelin plajına patika yoldan yürüyerek ulaşabilirsiniz elbette.
*Seaview Faralya Butik Otel 16 yaş ve üzeri misafirleri kabul ediyor.

Size özel Fethiye seyahat programı ve rezervasyon için
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 118 veya 132

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.