Bu Yaz Doğu Karadeniz’in Huzur Dolu Yaylalarındayız!

06 Mart 2019

pokut yaylası jules verne travel gezi

Daha önce hiç bulutların üzerinde dans ettiniz mi? Doğu Karadeniz yaylalarının, coşkuyla akan şelalelerin, tarihi köprülerin, cam gibi görünen göllerin arasında zamanı unutup, doğanın bize sunduklarıyla unutulmayacak deneyimler yaşamaya davetlisiniz. Bu yaz 3 farklı tarihte Doğu Karadeniz Gezileri ile yaylalara çıkıyoruz. Hayranlık uyandıran coğrafyada kendimizi tabiatın güzelliğine teslim ediyoruz.

Bulutların üzerinde, sonsuz özgürlüğü çağrıştıran, kutu gibi görünen evleriyle masalsı yaylalarda yürüyüş yaparken; gürül gürül akan şelalelerin sesleri arasında dinlenirken; ekmeğin, peynirin, balın en doğalını sofranızda bulurken bir kez daha bu ülkenin hazinelerine hayran kalacaksınız.

Ayder Yaylası’ndan Pokut Yaylası’na, Sal Yaylası’ndan Gito Düşler Vadisi’ne, Palovit Şelalesi’nden Borçka Karagöl’e uzanan 3 Farklı Tarihte 3 Doğu Karadeniz Gezisi…

Doğu Karadeniz Yaylalarında Huzur, Keşif ve Yoga

12-15 Temmuz 2019

ayder yaylası jules verne travel gezi

Kurban Bayramı’nda Yemyeşil Doğu Karadeniz

10-14 Ağustos 2019

pokut yaylası jules verne travel gezi

Yemyeşil Huzur Dolu Yaylalara Yolculuk: Doğu Karadeniz

29 Ağustos – 01 Eylül 2019

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.