Bu Bayram Hangi Destinasyon Size Göre?

21 Temmuz 2017

Kurban Bayramı tatilinizi hala planlamadınız mı? O zaman dünyanın dört bir yanından sunduğumuz bayram seyahati önerilerine bakmanın tam zamanı! Bu tatilde fazla uzaklaşmak istemeyenlere Eceabat Porta Caeli Hotel’de bağ bozumu deneyimini öneririz. Deniz-kum-güneş ve Yunan ezgisi olsun diyenler için “Yunanistan’ın Maldivler’i” olarak bilinen Halkidiki’yi ve daha bakir olanMora Yarımadası’nı seçtik. “Bir seyahat çok şehir” diyenlerdenseniz nehir gezilerini veya Baltık şehirleri cruise seyahatini tercih edebilirsiniz. Aile sıcaklığını bayramda da yaşamak istiyorsanız sizi, İtalya’nın yükselen bölgesi Puglia’daki Palazzo Margherita’ya davet ediyoruz.

İşte Dolce Vita: Palazzo Margherita

“Rüyaların gerçeğe dönüştüğü yer” İtalya’nın topuk bölgesi olarak bilinen Puglia’da karşınıza çıkıyor. 19. yüzyıl sonunda Margherita ailesi tarafından inşa edilen görkemli villa Francis Ford Coppola tarafından satın alındıktan sonra masal evi olmaya devam ediyor.Küçük, lüks İtalyan stili butik bir otel yaratan Coppola, İtalya’nın henüz fazla keşfedilmemiş bu bölgesine dünyanın her yerinden misafir çekmek, bu güzellikleri paylaşmak istiyor.
Detaylı bilgi için tıklayın!

Halkidiki’nin Güzel Sığınağı: Ekies All Senses Resort

Ekies’in giriş yazısı aslında yaşayacağınız tüm duyguları çok iyi özetliyor: “En son ne zaman kendinizi gerçekten özgür hissettiniz? En son ne zaman tüm duyularınızla denizi, kumu, güneşi kucakladınız?” Yunanistan’ın Maldivler’i Halkidiki’de, Vourvourou Koyu’na kurulan Ekies Resort, çağdaş eko-felsefesi ile sizi huzurlu ve dingin bir ortama davet ediyor.
Detaylı bilgi için tıklayın!

Mora Yarımadası’ndaki Huzur: Costa Navarino

Her yaz seyahat etmekten kendimizi alamadığımız Yunanistan’da hem aileler hem de mahremiyetine önem veren çfitler için iki farklı konsept oteli buluşturan Costa Navarino! Yunan ezgisini, denizi, güneşi doyasıya yaşamak istiyorsanız rotanızı Mora Yarımadası’nın güneybatısına çevirin.
Detaylı bilgi için tıklayın!

5* Select Bellejour Nehir Gemisi ile Ren Nehri

İsviçre Alpleri’nde doğup, Liechtenstein ve Fransa sınırlarından, Almanya ve Hollanda topraklarından geçtikten sonra Rotterdam’da Kuzey Denizi’ne dökülen Ren Nehri’nin bu zenginliğini nehir yolculuğu ile yaşayın. 25 Ağustos – 1 Eylül tarihlerinde, size özel fiyatlarla Kurban Bayramı’nın  keyfini Ren Nehri rotası ile sürün.
Detaylı bilgi için tıklayın!

5* Deluxe Amadante Nehir Gemisi ile Main & Mosel Nehirleri

Doğanın, kültürün ve mimarin buluştuğu lüks nehir yolculukları ilgi çeken rotalarla gezginlere, “şimdi değilse ne zaman?” dedirtiyor. Deluxe nehir gemisi, bayrama özel fırsatlarla 24 Ağustos tarihinde Nürnberg, Almanya’dan yola çıkıyor ve 31 Ağustos’ta Wasserbillig, Lüksemburg’da seyahatinizi noktalıyorsunuz.
Detaylı bilgi için tıklayın!

5* Norwegian Getaway ile Baltık Şehirleri

Bu kez seyahatinizde fazla yorulmadan çok yer görmek isteyenlerdensiniz 5* Norwegian Getaway ile Baltık Şehirleri seyahati aradığınız sorunun cevabı olacak. Kopenhg’dan başlayıp yine Kopenhag’da sonlanacak 10 günlük lüks gemi seyahatiniz boyunca lüks, konfor ve yeni keşifler sizi bekliyor. 
Detaylı bilgi için tıklayın!

Mucizelere Tanıklık Edin: Kenya’da Safari Deneyimi

Başka bi diyar dedirten Afrika her toprak parçasında, doğan her yeni güneşte insanın tüm algılarını değiştiren bir büyüye sahip. Serengeti-Masai Mara-Serengeti arasında yıl boyunca yaşanan büyük göç, dünya üzerinde hayvan sürülerinin bir arada gerçekleştirdikleri en geniş göç! 9 gün sürecek seyahatinizde Masai Mara Ulusal Rezervinde çıkacağınız safarilerde; elinizi uzatsanız dokunacağınız bir yakınlıkta olan ceylanların, sırtların, çitaların arasında dolaşacak, mucizelerin varlığına inanacaksınız.
Detaylı bilgi için tıklayın!

Türkiye’nin Toskana’sında Bağ Bozumunu Yaşayın!

Bağcılığın en keyifli dönemi ise tüm yılın yorgunluğunun ve çalışmasının karşılığını aldığınız “bağ bozumu.” Siz de Porta Caeli Hotel’de bayramı bağ bozumu ile karşılayın. 1.700 dönümlük bir arazide hem bağcılık tutkusunu hem de butik otel konseptini buluşturan Porta Caeli’de doğayl buluşun.
Detaylı bilgi için tıklayın!

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.