Bozburun’da Gerçeğe Dönüşen Rüya: Sabrinas Haus

13 Haziran 2017

Türkiye’nin doğal güzelliği bozulmayan, özgün yapısını koruyan yerleri diye cümleye başlarken insan imtina ediyor. Gördüğü, geç de olsa yeni tanıştığı güzellikleri kendine saklamak istiyor “başkaları keşfederse bozulur mu” korkusuyla… Ama bu korkuların aksini ispatlayan bir Bozburun var ki hep özel, hep güzel, hep sakin, hem hayran kalınası… Bir de Bozburun Körfezi’ne karşı size zamanı unutturan bir butik otel var ki buraya geldikten sonra gerçek hayata dönmek istemiyorsunuz. Tabi ki Sabrinas Haus’dan bahsediyoruz.

Sabrinas Haus’un teknesine binip otele doğru denizde yol alırken, tekneniz dalgaları ikiye bölerken içinizden “huzur işte bu” diye geçiriyorsunuz. Zira, Sabrinas Haus da tüm misafirlerinin böyle hissetmesini, kendilerini doğanın kucağına bırakıp, kusursuz bir tembelliğin ne kıymetli olduğunu hatırlamalarını istiyor. 

Bu sakinliğini yalnızda denizden ulaşım olmasına borçlu olan Sabrinas Haus sadece 17 odalı bir butik otel. Büyük bir araziye yayılmış olmasa da üzerinde olduğu arazinin verimli kullanılmasıyla sıkışmışlık hissinden çok uzak, özgür ve bağımsız bir hayat yaratıldığını görüyorsunuz. Adını çiçek isimlerinden alan süit odaları beyaz tema üzerine Akdeniz renkleriyle tam bir dinginlik hissi veriyor. Deniz manzaralı olan odalarda denizi görmek için çabalamanıza gerek yok. Yastığınızdan başınızı kaldırdığınız anda mavi ve yeşilin nefes kesen uyumuyla güne başlayabilirsiniz.

Çivit masaların iskeleye dizildiği restoran Sea Food by Sorenzo’da oturduğunuzda deniz üzerinde yüzüyor gibisiniz. Manzaradan gözünüzü alabildiğinizde ise taptaze ve yaratıcı lezzetlere odaklanabilirsiniz çünkü bu otelde her deneyim fark yaratıyor. Bahsetmeden geçilmemesi gereken bir detay da Sabrinas Haus ağaç ev içerisinde yaptıracağınız masajlar… Bozburun’un baş döndüren manzarasını seyrederken Asyalı masözlerin sihirli ellerine teslim etmelisiniz.

Sabrinas Haus MasMavi Paketi 

1.260 Euro (2 Kişi- 3 Gece)

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Sabrinas Haus’da kahvaltı dahil, 2 kişi 3 gece konaklama
 • Salda 1 Akşam Yemeği (içecekler hariç)
 • Tekne ile Bozburun – otel –Bozburun çift yön transfer
 • Tüm masajlarda %20 indirim

Önemli Bilgiler

 • Paket fiyatı Palmiye, Defne, Gül, Zambak, Begonvile ve Çam odaları için geçerlidir.
 • Fiyatlar, 31 Ekim 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Sabrinas Haus ‘Benim Adım Aşk’ Paketi

2.450 Euro (2 Kişi – 3 Gece)

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Sabrinas Haus’da kahvaltı dahil, 2 kişi 3 gece konaklama
 • Salda 1 Akşam Yemeği (içecekler hariç)
 • Tekne ile Bozburun – otel –Bozburun çift yön transfer
 • 2 saat Ada Boğaz Turu (Sabrinas Tekneleri ile)
 • Tüm masajlarda %20 indirim

Önemli Bilgiler

 • Paket fiyatı Orkide, Yasemin ve Honeymoon odaları için geçerlidir.
 • Fiyatlar, 31 Ekim 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Daha detaylı bilgi için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 137

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.