Birbirinden Özel Rotalarla Romantik Ren Nehri’ne Yelken Açıyoruz!

31 Ocak 2018

2018_yaz_cruise

Denizlere özgürce açılmanın en keyifli ve teşvik edici yolu tabi ki cruise seyahatleri! Son yıllarda tekrar yükselen seyahat trendleri arasında başı çeken gemi seyahatlerinin bu kadar tercih edilir olmasının birçok sebebi var elbette. Dünyayı parmak ucunuza kadar getiren rotalarla bir seyahatte bin deneyim yaşatan gemi seyahatlerinde siz gideceğiniz güzergâhı ve kabininizi seçtikten sonra iş seyahat tarihinizi beklemeye kalıyor.

ren_nehri_cruise

Bir seyahatte arayabileceğiniz tüm hizmetleri bulma lüksü; hem romantik çiftler, hem de ailelere hitap etmesi; farklı rotalara giderken sürekli valiz hazırlama ve check-in/check-out dertlerinin olmaması da bu rotaları ayrıcalıklı kılıp, tüm gezginlerin ilgisini çekiyor.

amsterdam_cruise

Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarında  3 farklı cruise rotası ile Ren Nehri kıyısındaki özgün kasaba ve şehirleri keşfetmeye ne dersiniz?

Romantik Ren Nehri’nde Hollanda & Belçika & Almanya & Fransa & İsviçre Rotası

Ren Nehri’nde rüya gibi bir 8 güne hazır mısınız? Amsterdam’dan demir alıp 8 günün sonunda Basel’de tamamlayacağınız gemi seyahatinizde farklı kültürleri birlikte deneyimleyeceksiniz. 29 Mayıs-5 Haziran tarihlerinde 7 gece, 8 gün sürecek gezinizin tüm detayları için tıklayın! 
Kişi Başı 1.299 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Romantik Ren Nehri’nde İsviçre & Almanya & Fransa & Hollanda Rotası

 

Avrupa’nın en efsanevi nehirlerinden biri olan Ren Nehri boyunca Almanya’dan Hollanda, Fransa ve en son İsviçre’ye uzanacağınız heyecan verici bir gemi seyahatine hazır olun. Yazın gelişini kutlayacağınız 5-12 Haziran tarihlerinde 7 gece, 8 gün sürecek gezinin tüm detayları için tıklayın! 
Kişi başı 1299 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Güney Ren Nehri’nde İsviçre & Fransa & Almanya Rotası

 

Yaz mevsiminin en canlı ve görsel olarak renkli manzaralar sunduğu Temmuz ayında İsviçre, Fransa ve Almanya’nın en güzel şehir ve kasabalarını gezin. 17 – 21 Temmuz tarihlerinde, 4 gece 5 gün sürecek cruise seyahatiyle ilgili tüm detaylar için tıklayın!
Kişi Başı 799 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.