Avrupa’nın Renkli Noel Pazarlarını Cruise Seyahati ile Gezin !

24 Ekim 2017

Almanya & Fransa & İsviçre
10-14 ARALIK 2017

Colmar_christmas_market

Kış mevsiminde cruise seyahati nereden çıktı demeyin! Avrupa’nın en güzel görsel şölenine tanıklık ettiği Noel Pazarları sayesinde tüm şehirler kartpostal tadında bir ruha bürünüyor. Işıl ışıl Noel ağaçları, yeni yıl şarkıları, kokuları birbirine karışan lezzetli Noel tatları kış tatilinizi unutamayacağınız bir seyahate çevirirken bu kez aynı anda birçok Noel Pazarı’nı görmenizi istedik…

christmas_markets

10-14 Aralık günleri arasında 4 gece/5 gün sürecek cruise seyahatiniz Mainz, Almanya’dan başlayarak Basel, İsviçre’de sonlanacak. 

amadeus-christmas_cruise

4* Amadeus Classic gemisi ile çıkacağınız yolculukta Fransa’da Strasburg, Colmar ve Riquewihr Noel pazarlarını gezeceksiniz.

Christkindelsmärikİlk kez 1570 yılında kurulan, Avrupa’nın en eski pazarı Strasburg‘daki Christkindelsmärik Noel pazarlarının süper starı. Strasburg Noel Pazarları’nın tarihi 1500’lü yıllara kadar dayanıyor. Şehir merkezine koyulan 30 metrelik dev çam ağacı birbirinden güzel binlerce süsve ışık ile bezeniyor ve ağacın altına fakirler için hediyeler bırakılıyor.

colmarAlsace Şarap Yolu’nun can alıcı durağı, masal kitaplarında anlatılan kasabalardan farksız ambiyansıyla zaten yılın her dönemi etkileyici Colmar, birden çok noktada kurulan Noel pazarlarıyla size, kış mevsimini bir kez daha sevdiriyor. Birbirinden keyifli bu pazarlarda klasik Noel lezzetleri ve hediyelik eşyaları keşfederken kendinizi Colmar’ın sihirli havasına bırakabilirsiniz.

christmas_marketVe Alsace’ın bir diğer incisi Riquewihr… Fransa’nın 100 güzel şehri arasında yer alan Riquewihr tarihin tüm izlerini korurken Noel zamanı kurulan pazarıyla daha ışıltılı oluyor.

HeidelbergSeyahatiniz süresince duracağınız limanların konumu sayesinde ziyaret etme fırsatı bulacağınız Almanya’nın iki özel şehri Heidelberg ve Baden-Baden turlarına da katılabilirsiniz. Almanya’nın Neckar Nehri kıyısındaki Orta Çağ şehri Heidelberg, 2. Dünya Savaşı’ndan yara almadan kurtulmayı başaran, doğası ve tarihiyle büyüleyen bir şehir. 

Baden_BadenÜlkenin en yeşil şehirlerinden biri olan Baden-Baden ise birçok yazar ve bestecinin ilham aldığı bir yaratıcılıkla besleniyor.

CruiseAvrupa’nın en ünlü nehir gemisi markalarından Lüftner Cruises’a ait olan 4*⁺ kategorisindeki Amadeus Classic 2001 yılında seferlere başladı. 2016 yılında tamamen yenilenen gemi 144 yolcu kapasiteli olup, butik gemi yolculukları için dizayn edilmiş. 144 yolcu kapasiteli olan gemi 45 personeli ile hizmet veriyor. Tüm kabinlerde; oturma alanı, Tv, kasa, saç kurutma makinası vb hizmetler bulunuyor.

strasbourg

1. Gün / 10 Aralık 2017 

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 06:30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1587 no’lu sefer ile 09:15’de Frankfurt’a uçuş. Yerel saat ile 10:35’de varış. Ardından sizi bekleyen aracınız ile Mainz limanına transfer ve gemiye giriş. Gece, gemi demir alacak.

5. Gün / 14 Aralık 2017

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerinizi tamamlıyorsunuz. Dileyenler rehberin düzenleyeceği ekstra Basel şehir turuna katılabilirler. Ardından belirlenen saatte sizi bekleyen araç ile Basel Mullhouse Havalimanı’na transfer. Burada yapacağınız check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK1926 no’lu sefer ile saat 17:45’de İstanbul Atatürk Havalimanı’na uçuş. Türkiye saati ile 22:45 ‘de varış.

Heidelberg

Ücret Bilgileri

 • Dış Kabinde Kişi Başı Paket Fiyatı 699 Euro
 • 2. Kat French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyatı 849 Euro
 • 3.  Kat French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyatı 949 Euro

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • 4*⁺ Amadeus Classic gemisinde seçilen kabin tipinde 
 • 3 Gece 4 Gün tam pansiyon konaklama
 • Basel’de 1 gece 3* Sup. Hotel’de, kahvaltı dahil konaklama
 • THY ile İstanbul – Frankfurt uçuşu
 • THY ile Basel – İstanbul uçuşu
 • Havalimanı – Liman arası transferler
 • Gemide 5 Çayı ve ikramlar
 • Strasbourg & Colmar & Riquewihr Turu
 • Liman & Havalimanı vergileri
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası
 • Grup 20 kişi olduğu takdirde Türkçe Rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Personel bahşişleri (gecelik kişi başı 12 €)
 • Kuru temizleme, bardan sipariş edilen veya ikram dışındaki alkollü / alkolsüz içecekler gibi şahsi harcamalar
 • Geminin veya rehberin ekstra olarak düzenleyeceği turlar

Önemli Bilgiler

 • Gereken durumlarda önceden bildirilmek kaydıyla uçuş detayları ve gemi varış ve kalkış saatlerinde değişiklik yapılabilir.

 

 Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 137

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.