Asya’nın Tüm Güzelliklerini Büyük Avantajlarla Yaşamanın Tam Zamanı!

12 Ekim 2017

Soğuk havanın yüzünü hiç göstermediği bir dünya hayal ediyorsanız belki de fırsat buldukça sıcak ve tropikal yerlere seyahat etmek en güzel çözümdür. Kış ortasında yazı yaşamak isteyen, her imkan bulduğunda ılıman yerlerde olmanın hayalini kuran gezginler için şimdi tam zamanı! 

20 Aralık tarihine kadar devam eden, %50 indirime varan avantajlı fiyatlardan yararlanıp, Maldivler ve Tayland’ın özel noktalarında, 5 yıldızlı konaklama imkanı ve unutulmaz deneyimler yaşamaya hazır mısınız?

ANANTARA MALDİVLER OTELLERİ FIRSATLARI İÇİN TIKLAYIN!

ANANTARA TAYLAND OTELLERİ FIRSATLARI İÇİN TIKLAYIN!

Anantara otel zincirinin dünyanın birçok başka noktasında da 20 Aralık 2017 tarihine kadar size özel fiyat uygulaması devam ediyor.

Hüzünlü geçmişinden sonra sahip olduğu kültür ve tarihi paylaşarak hızla yükselen Kamboçya’da antik şehirleri ve spiritüalizmin etkisini yaşamak isteyebilir; Uzakdoğu’nun son yıllarda yükselen destinasyonu, güler yüzlü insanların ülkesi Vietnam’ın uzun yıllar süren savaş döneminden sonra hayata nasıl tutunduğunu caddelerinde dolaşırken görebilirsiniz. Birkaç cümle ile açıklaması zor olan, yenidünya düzenin söz sahibi Çin’in farklı noktalarında lüks ve geleneksel deneyim yaşamak, farklı kültürlerle zenginleşmek isteyebilirsiniz.

Havanın güzelliği ve tropik doğanın akıl almaz renkleri, romantik ortamı ve geleneksel dokusu ile Endonezya‘nın vazgeçilmez destinasyonu Bali’de kendinizi şımartmak da hayallerinizi süslüyor olabilir. Afrika’da vahşi yaşam, kültür ve doğal güzelliğin adresi Mozambik’in özel adalarına kurulan otellerinde her şeyden uzakta olma hissini yaşayabilir; dünyanın en büyük şelalesini görmek için Zambiya’da lüks bir tatili tercih edebilirsiniz. Doğal güzelliği ve kültürel çeşitliliği ise beklentilerinizin üzerine çıkan Sri Lanka; bir ucundan diğer ucuna hep sizi şaşırtan Tayland, Anantara otelleriyle yepyeni keşifler sunuyor. Arap Yarımadası’nın yıldızı Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri ise lükse yeni bir yorum katan Anantara otelleri ile başka bir deneyim vaat ediyor.

Anantara otel zincirinin çok avantajlı fiyat ve otel bilgileri için bize hemen ulaşabilirsiniz:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 118

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.