Anneler Günü Brunch Programları

09 Mayıs 2018

Sevginin günü olmaz biliyoruz ancak ailelerimizle zaman geçirmemize fırsat tanıyan kutlamaları da es geçmek istemiyoruz. Anneler Günü’nde anneniz ve ailenizle gidebileceğiniz İstanbul’un en keyifli brunch adreslerini bu yazıda toparladık.

Hilton İstanbul Bosphorus

Aileler için konaklamayı sıra dışı bir deneyime dönüştüren Hilton İstanbul Bosphorus, Anneler Günü’nde annesiyle unutulmaz anlar yaşamak isteyenleri bekliyor. Güne annesiyle lezzetli bir başlangıç yapmak isteyenler, zihni arındıran “Anne & Çocuk Yogası”yla başlayacak Bosphorus Terrace Restaurant’taki “Anneler Günü Brunch’ı” ile annenize unutamayacağı bir anneler günü yaşatmak elinizde…

Rezervasyon için: 0212 315 60 00

Daily News Etiler

Hillside City Club’ün içinde bulunan Daily News Restaurant, anneler gününe özel bir brunch keyfi sunuyor. Bu özel günde annenize bir sürpriz yaparak Daily News’un açık havada brunch keyfine doyasıya varın.

Rezervasyon için: 0212 352 55 00

Vogue Restaurant

BJK Plaza’nın çatı katında, benzersiz terası ile büyüleyici bir atmosfer sunan Vogue, brunch’ıyla Pazar günlerini daha da keyifli hale getiriyor. İstanbul’un en gözde ve belki de en ikonik mekanlarından biri olan bu restaurantta, boğaza karşı bir brunch’la annenizin bu özel gününü daha da özel hale getirmeniz mümkün. 

Rezervasyon için: 0212 227 44 04

Swissôtel the Bosphorus İstanbul

Swissôtel the Bosphorus İstanbul, anneler için unutulmaz bir gün hazırladı. Misafirlerini adeta İsviçre Alpleri’nde gezintiye çıkaran otantik İsviçre dağ evi Chalet, bu sene ilk defa Anneler Günü’ne özel brunch hazırlıyor. Sürprizlerle dolu brunch menüsünün keyfini Chalet’in yemyeşil bahçesinde çıkarmaya hazır olun. Ayrıca her sene olduğu gibi bu sene de Anneler Günü’nde Café Swiss, Türk ve Dünya mutfaklarından özel tatların yer aldığı klasikleşen Pazar brunch büfesiyle hizmet verecek.

Rezervasyon için: 0212 326 11 00

Mangerie Bebek

İstanbul’da kahvaltı denince akla gelen ilk yerlerden biri olan Mangerie’yi, anneler günü için alternatifleriniz arasına mutlaka almalısınız. Gerek konumu gerekse yiyeceklerinin her zamanki tazeliğiyle oldukça sevilen mekanda annenizle eşsiz bir brunch keyfi yaşayabilirsiniz.

Rezervasyon için: 0212 263 5199

Çırağan Palace Kempinski İstanbul

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’daki muhteşem Boğaz manzaralı Laledan Restoran’ın şehrin en iddialı ve ihtişamlı Pazar brunch ziyafeti Anneler Günü’ne özel özenle hazırlanan lezzetlerle taçlanıyor. Birbirinden leziz 300’den fazla lezzetle dolup taşan açık büfede sultanlara layık bir ziyafet, annelerin önüne seriliyor. Her köşesi kıyı bucak pasta ve çikolatayla dolu “Çikolata Odası” ise, başta annelerin olmak üzere tüm misafirleri masum bir kaçamağa davet ediyor olacak.

Rezervasyon için: 0212 236 73 33

La Boom Emirgan

Sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar farklı tatların bir araya geldiği La Boom, anneler gününde brunch’tan vazgeçmeyenler için en güzel alternatiflerden biri. Rahatlığı ve şıklığı misafirlerine aynı anda sunan nadir yerlerden biri olmasıyla ünlü olan La Boom’un muhteşem manzarası da nefesleri kesiyor.

Rezervasyon için: 0212 277 88 07

Conrad İstanbul Bosphorus

Conrad İstanbul Bosphorus’un, 270 derece benzersiz İstanbul manzarası sunan mekanı Summit Bar&Terrace’ı, bu günü anneleriyle birlikte muhteşem bir Pazar kahvaltısı eşliğinde geçirmek isteyenlere özel bir kahvaltı sunuyor. Annenizle masal gibi bir gün geçirmek için Conrad İstanbul Bosphorus, sizi bekliyor.

Rezervasyon için: 0212 310 25 25

Misk İstanbul

Floral kafe konseptiyle kısa sürede herkesin beğenini toplayan Misk İstanbul, brunch’larıyla da ilgi odağı. Anneler gününde, annenize çiçeklerin arasında, mis gibi kokularla bir brunch keyfi yaşatabileceğiniz yegane yerlerden. Çok çeşitli menüsü, lezzetli mutfağı ve şirin atmosferiyle çiçek gibi bir anneler günü geçirmeniz mümkün.

Rezervasyon için: 0212 277 07 75

Fairmont Quasar İstanbul

Fairmont Quasar İstanbul’un zengin büfeleri, eşsiz deniz ürünleri, pişirme istasyonları ve tatlı atölyeleri ile kısa sürede şehrin gözdesi olan Stations Brunch’ı, anneler günü brunch’ı ile sezonu kapatıyor. Bu özel gününüzü, canlı müzik ve dolu dolu aktivitelerle özel bir deneyime dönüştüren Stations Brunch, Anneler Günü özel sunumuyla sizleri bekliyor.

Rezervasyon için: 0212 403 85 00

*İçeriğin orijinali için Oggusto.com’u ziyaret edebilirsiniz.

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.