Adabükü Koyu’nda bol ödüllü LUX* Bodrum ile tanışın!

09 Temmuz 2018

Denizin, güneşin tadını çıkarıp, dinlenin, yenilenin!

lux_bodrum

Dünyanın en prestijli mimarlık ödüllerinden  olan “A’Design Awards”ın ardından, “World Luxury Hotel Awards”da “Doğu Avrupa’nın En İyi Lüks Plaj Oteli” seçilen LUX* Bodrum Resort & Residences keşfedilmeyi bekliyor!

lux_bodrumBodrum’un en özel koylarından Adabükü’nde, havalimanına sadece 20 dakika uzaklıkta konumlanan LUX* Bodrum’da zamanın akışına ayak uydurmaya değil kendi zamanınızı dilediğiniz gibi tasarlama lüksüne sahip olacaksınız. Hem de sağlığın, zindeliğin ve huzurun hakim olduğu Bodrum’un büyülü atmosferinden ilham alarak oluşturulan, Eylül 2018’de açılacak Vitality Academy sağlıklı yaşam programlarıyla bedeniniz, zihniniz ve ruhunuz dinlenecek, yenilenecek!

Ege Denizi’nin masmavi suları ile kaplı, her cephesinden panoramik deniz manzarası sunan LUX* Bodrum 7 yıldız otel standartlarının da üzerindeki hizmet anlayışıyla lüksü ve konforu yeniden yorumluyor. 

lux_bodrum

Mavi bayraklı 650 metrelik özel koyu Beach Rouge, tenis kortu, çocuk kulübü ve gurme restoranları ile bir yaşam alanı tasarlayan kompleks Spa ve wellnes hizmeti veren markası LUX* Me ile farkını ortaya koyuyor. 

lux_bodrum

LUX * Bodrum, en seçici gurmeleri bile mutlu etmek için farklı konseptteki restoranlarıyla Akdeniz mutfağının favori lezzetlerini yerel tatlarla birleştiriyor. İtalyan mutfağından lezzetler sunan Stella Restaurant koya hakim panoramik manzarası ve çarpıcı iç mekân tasarımıyla Akdeniz sıcaklığını yaşatıyor. Bodrum Blue, Ege’ye özel meze ve taze ot çeşitleriyle hem göze hem damağa hitap ediyor. Fransız Rivierası’nı aratmayan masmavi denizi ile Beach Rouge ise eğlence ve iyi yemek arayanların tercihi oluyor.

vitality_luxbodrum

Eylül 2018’de açılacak Vitality Academy’de kişinin vücudunu tanıması, sağlığını koruması ve geliştirmesini sağlamak amaçlanıyor.“Popüler tedaviler” ve “hazır reçeteler”in bulunmadığı Vitality Academy,  konvansiyonel Batı tıbbını İbn-i Sina tıbbıyla sentezliyor. Alternatif, tamamlayıcı ve fonksiyonel tıp uygulamaları ile zenginleştiren programlar size özel, sizin memnuniyetiniz için tasarlanıyor. Yalnızca faydaları bilimsel olarak kanıtlanmış tedavilere ve uygulamalara yer veren sağlık programları fiziksel, ruhsal ve sosyal sağlığınıza yönelik 360° çözümler üretiyor

lux_bodrum

LUX* Bodrum’u keşfetmek için artık bir çok sebebiniz olduğunu biliyorsunuz. Haydi hemen hazırlanın! Eylül ve Ekim aylarında Vitality Academy sağlıklı yaşam programlarıyla bedeniniz, zihniniz ve ruhunuz dinlensin, yenilensin!

Denizin, güneşin ve yazın son günlerinin tadını yenilenerek çıkarmak için 3, 5 ve 7 günlük Sağlıklı Yaşam Programları’ndan birini seçin, hemen yerinizi ayırtın!

Vitality Academy sağlıklı yaşam programlarıyla ilgili detaylı bilgi için tıklayın!

Detaylı Program Bilgisi ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 137

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.