5* Select Bellejour Nehir Gemisi ile Ren Nehri

13 Nisan 2017

“Size Özel Fiyatlarla”

bellejour ren nehri

İnsanı özgürleştiren deniz, herkesi kucaklayacak kadar büyük dinginlik, huzur ve enerji verecek kadar güçlü bir enerjiye sahip. Söz konusu, gemi seyahatleri olduğunda ise denizin huzuruyla günümüz teknolojisinin rahatlığını birleştirmek bir ödül gibi! Nehir seyahatleri ise el değmemiş güzelliklere ulaşabilmenin ayrıcalığını yaşatırken cruise gemilerine nazaran küçük hacmiyle daha samimi bir atmosfer sunuyor.

Bellejour nehir

İsviçre Alpleri’nde doğup, Liechtenstein ve Fransa sınırlarından, Almanya ve Hollanda topraklarından geçtikten sonra Rotterdam’da Kuzey Denizi’ne dökülen Ren Nehri’nin bu zenginliğini nehir yolculuğu ile yaşayın. 19 – 26 Mayıs tarihlerinde, size özel fiyatlarla baharın son günlerinin tadını Ren Nehri rotası ile çıkarın. Seyahatiniz İsviçre’nin Basel şehrinden başlıyor. Fransız-Alman kültürlerini barındıran Stasbourg’dan sonra Almanya sınırlarına geçerek Speyer, Mannheim, Rudesheim, Koblenz, Cochem ve Köln ile Alman sularını tamamlıyorsunuz. Son durak Hollanda’nın başkenti Amsterdam oluyor.

Avrupa nehirlerinde konforlu gemileri ile tanınan Select Voyages’a ait olan Select Bellejour gemisi; 2004 yılında inşa edilmiş ve 180 yolcu kapasitesine sahip. Toplam 90 konforlu kabinden oluşan ve yolcularına maksimum rahatlığı sağlayacak şekilde dizayn edilen gemi 40 personel ile hizmet veriyor.

1.Gün

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 05:00’de buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1923 no’lu sefer ile 08:10’ de Basel’e uçuş. Yerel saat ile 10:25’de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından sizi bekleyen araç ile gemiye transfer.

8. Gün

Sabah gemide alınacak kahvaltıdan sonra Amsterdam Havalimanı’na transfer. Burada yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından TK 1958 no’lu sefer ile saat 14.10’da İstanbul’a uçuş. Saat 18:25 ’da varış.

 Ücret Bilgileri

 • Dış Kabinde Kişi Başı Paket Fiyatı 999 Euro 
 • French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyatı 1199 Euro 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • THY ile İstanbul – Basel ekonomi sınıfı uçak bileti
 • THY ile Amsterdam – İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı – liman – havalimanı transferleri
 • 5*Select Bellejour gemisinde, 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama
 • Liman & Havalimanı vergileri
 • Gemideki tüm aktiviteler
 • Seyahat Sağlık Sigortası (70 yaş üzeri surprim uygulanır)
 • Grubun 20 kişiyi aşması durumunda Türkçe rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Geminin ya da rehberin düzenleyeceği ekstra turlar
 • Personel bahşişleri (gecelik kişi başı 12 Euro)
 • Kuru temizleme, alışveriş gibi şahsi harcamalar
 • Vize ücreti (Schengen vizesi)
 • Yurtdışı çıkış harcı

Önemli Bilgiler

 • Gereken durumlarda önceden bildirilmek kaydıyla uçuş detayları ve gemi varış ve kalkış saatlerinde değişiklik yapılabilir.

 

Daha detaylı bilgi için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 137

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.