23 Nisan Tatili Seyahat Önerileri

27 Mart 2021

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tatilini keyifli bir seyahat ile değerlendirmeye ne dersiniz?

Bu yıl 23 Nisan Cuma gününe geliyor. Hafta sonu ile birleşince de 3 günlük bir tatil fırsatı oluyor! Baharın gelişiyle ışıldamaya başlayan doğanın tadını çıkarıp keşfetmekten keyif alacağınız özel geziler hazırladık. Aldığımız sağlık ve hijyen tedbirleri çerçevesinde bu 23 Nisan sizi keyifle gezmeye, keşfetmeye davet ediyoruz!

23 Nisan Özel Gezilerimiz dışında sadece size, arkadaşlarınıza ve ailenize özel hazırlayacağımız gezilerle İstanbul’u veya Türkiye’nin belki de daha önce hiç görmediğiniz, bilmediğiniz güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Nasıl seyahat etmek istediğinize SİZ karar verin! ”Önce hayal et, sonra seyahat et” mottosuyla harekete geçiyor, tecrübemizi hayallerinize uyarlayarak size mükemmel bir seyahat deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz! Seçeceğiniz destinasyona, ilgi alanlarınıza, bütçenize ve yaşamak istediğiniz deneyime göre hayalini kurduğunuz seyahat programını hazırlıyoruz. Size özel seyahat programı için bize buradan ulaşabilirsiniz.

23 Nisan Gezilerimizi dilerseniz istediğiniz tarihlerde ve belirttiğiniz kişi sayısına göre organize edebilir, tamamen size özel olacak şekilde planlayabiliriz.

Peri Masallarından Fırlamış Gibi: Baharda Kapadokya

22 – 25 Nisan 2021 | Nevşehir – Avanos – Uçhisar – Ihlara Vadisi

Baharın getirdiği yepyeni bir enerjiyle doğaseverleri, tarih severleri, gurmeleri, gezgin aileleri; Peri Bacaları manzarasının kalbinde, binlerce yıl önceye giden yerleşik yaşam ile nice hazineler barındıran Kapadokya’da buluşturuyoruz. Güneş, Peri Bacaları üzerinden yavaş yavaş doğarken sıcak balon ile göğe yükseldiğiniz dakikaları; Kaymaklı ve Mazı Yeraltı şehirlerindeki yaşamı hayal ettiğiniz anları; Ihlara Vadisi’ndeki yürüyüşünüzü; Göreme ve Zelve Açıkhava Müzeleri’nin güzelliğini, unutamayacaksınız.

Detaylı bilgi…

Destanlar Şehri: Çanakkale Gezisi

çanakkale troya

23 – 25 Nisan 2021 | Çanakkale

Troya Müzesi – Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı – Truva Antik Kenti

Aynı anda birçok duyguyu bir arada yaşayacağınız Çanakkale yolculuğunda bizi; eşsiz bir tabiat, canlı bir şehir hayatı, tarihi değerli olan köyler, eşsiz bir müze, tarihi değiştiren ve bağımsızlığımıza giden mücadelenin ilk adımları olan Tarihi Gelibolu Yarımadası bekliyor. 5 duyuya hitap eden, keşiflerle ve deneyimlerle dolu bir Çanakkale Gezisi’ne davetlisiniz!

Detaylı Bilgi…

23 Nisan Özel Gezilerimiz ve Size Özel Seyahat Programı ile ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için:

Travel@julesverne.com.tr

 

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.