JOIN

JOIN Dijital Etkinlik Platformumuz ile fiziksel etkinliklerdeki alışkanlıklarınızı dijitale taşıyoruz!

JOIN Kurumsal Etkinlik ve Organizasyonlarda tüm ihtiyaçlara cevap veren, kesintisiz ve kaliteli yayın sunan, teknolojiyi kullanarak katılımcılara gerçek/canlı toplantı deneyimini online yaşatan bir platform.

Ürün lansmanları, bayi toplantıları, yönetici toplantıları, basın toplantıları gibi tüm etkinlikleri JOIN ile gerçekleştirmek artık çok kolay!

 

 

Etkinliğe Özel Web Sayfası

Katılımcıların LCV yapabilecekleri, e-posta listesine kayıt olup otomatik davetiye ve takip e-postaları alabilecekleri, paylaşılan dokümanları indirebilecekleri, yayını izleyebilecekleri etkinliğe özel sayfa.

Özel Yayın Grafikleri Paketi

Markalara özel tasarlanacak grafik öğeler ile özelleştirilebilen yayınlar, sunum görselleştirme, kurumsal film, vtr tasarımı, animasyonlar ve alt bantların tümüyle uygulanabilmesi.

Sanal veya Hibrit Stüdyo ile Extended Reality Yayınlar

Konuşmacıların sanal stüdyo tekniğiyle görüntüsü seçilecek mekânlarda yayın yapmasını sağlayan, XR genişletilmiş gerçeklik içeriğiyle desteklenmiş yayınlar.

Sunum ve Reji Yönetimi

Kesintisiz ve akıcı bir yayın akışı kontrolü.

Sosyal Medya Platform Entegrasyonları

Vimeo, YouTube, Instagram ve Facebook üzerinden canlı izlenebilen eşzamanlı yayınlar.

Şifreli / Güvenli Yayın

Yüksek güvenlik duvarları ve şifreleme sistemleri ile toplantıların kapalı devre yapılması.

Ve çok daha fazlası….

 • Gerçek Zamanlı Yarışma ve Oyunlaştırma
 • Anket ve Oylama Seçenekleriyle Sosyal Medya Etkileşimleri
 • Anlık Mesajlaşmayla veya Sözlü Soru Sorulabilen Yayınlar

JOIN sunumuna buradan ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve demo talepleriniz için: join@julesverne.com.tr

KURUMLARA ÖZEL GEZİLER

Kurum içi enerjinizi yükseltmek, kurum kültürünüzü güçlendirmek, çalışanlarınıza sürprizler yaparak motivasyonlarını arttırmak, ekiplerinizi veya bayilerinizi ödüllendirmek mi istiyorsunuz?

Dünyanın her noktasında fark yaratacak içerikler ve sanat, kültür, tarih, doğa, gastronomi gibi temalar ile çeşitlendirdiğimiz Kurumlara Özel Gezilerimiz ile hizmetinizdeyiz!

A’dan Z’ye tüm süreçlerini yönettiğimiz, şirket hedefleriniz doğrultusunda yaratıcı etkinliklerle zenginleştirdiğimiz yurt içi ve yurt dışı gezilerimiz ile 360 derece hizmet sunuyor, size sadece güzel sürprizler yaşatıyoruz!

Türkiye’nin zengin rotalarından dünyanın ayrıcalıklı destinasyonlarına uzanan özel gezilerimizle keşfetmenin tadını çıkarın! Tecrübeli ekibimiz, alanında uzman rehberlerimiz eşliğinde sanat, gurme, tarih, doğa ve kültür rotaları ile keyifli deneyimler yaşayın!

Onlarca medeniyetin izi, kültürü ile harmanlanan bir Türkiye var avuçlarımızda. Antik kentlerinden sakin şehirlerine, kanyonlarından şelalelerine, muazzam mimariye sahip dini yapılarından UNESCO Dünya Mirası değerlerine Türkiye’nin henüz keşfedilmemiş güzelliklerini kurumunuza özel gezilerle yaşayın!

Yurt Dışı Şirket Gezileri bayi ve çalışan bağlılığını artırma, pozitif çalışma ortamı yaratma ve memnuniyeti yükselterek mutlu işgücü ortamı oluşturmak için kullanılan en verimli yöntemlerden biri.  İletişimi geliştirme ve sağlamlaştırma açısından elverişli bir ortam oluşturan yurtdışı seyahatler, kurumsal ve aynı zamanda sosyal etkileşimi teşvik etmesi açısından da oldukça önemli.

Kurumlara Özel Gezi içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.