Fas’a Girişlerde Aşı Kartı ve PCR Testi Zorunluluğu Kaldırıldı!

05 Ekim 2022

Fas Krallığı tarafından uygulanan Covid-19 kısıtlamaları kaldırıldı!

Fas, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında uyguladığı seyahat prosedürlerini güncelleyerek, ülkeye girişte PCR testi ve Aşı Kartı ibraz etme zorunluluğunu kaldırdığını duyurdu. Fas’a seyahat edecek yolcular,  negatif PCR sonucu ve aşı kartı göstermeksizin ülkeye giriş yapabiliyor. Sadece Sağlık Formu’nun doldurulma zorunluluğu devam etmektedir.

Türk vatandaşlarından vize talep etmeyen Fas mistik ve oryantal dokulara sahip bir keşif için her zaman renkli ve ilham verici!

1001 Gece Masalları’nı andıran tarihi ve mimari dokusuyla seyahat tutkunlarının en gözde adreslerinin başında gelen, Afrika kıtasında yer almasına rağmen Afrika Birliği’ne üye olmayan tek ülke olan  Fas’ın görülmeye değer şehirlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Fas’ta size özel seyahat programı için: travel@julesverne.com.tr

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.