AnadoluJet Erken Rezervasyon Kampanyası ile Türkiye’nin Dört Bir Yanına 419 TL’den Başlayan Fiyatlarla Uçun!

17 Ocak 2023

AnadoluJet Yurt İçi Erken Rezervasyon Kampanyası ile 01 Eylül – 31 Ekim 2023 tarihleri arasındaki seyahatiniz için biletinizi 17 – 18 Ocak 2023’te alın, Türkiye’nin dört bir yanına avantajlı fiyatlarla uçun!

Karadeniz’den Ege’ye; Marmara’dan Güneydoğu Anadolu’ya; İç Anadolu’dan Akdeniz ve Doğu Anadolu’ya kadar uzanan eşsiz güzellikleri ile Türkiye’nin dört bir yanını bu sonbaharda AnadoluJet’in Yurt İçi Erken Rezervasyon Kampanyası ile 419 TL’den başlayan fiyatları ile keşfetmeye ne dersiniz?

Kampanya Detayları

Satış Dönemi: 17 – 18 Ocak 2023
Seyahat Dönemi: 01 Eylül – 31 Ekim 2023

 • Kampanya, 17 – 18 Ocak 2023 tarihleri arasında yapılan biletlemelerde ve 01 Eylül – 31 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek seyahatlerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında çağrı merkezleri, satış ofisleri ve acenteler üzerinden satın alınan biletlerde tüm vergi ve harçlar dahil tek yön Standart pakette 419 TL, ExtraJet pakette 519 TL, KonforJet pakette 539 TL’den başlayan fiyatlar geçerli olacaktır.
 • Kampanya, Kuzey Kıbrıs hariç tüm yurt içi, tek yön ve direkt uçuşları kapsamaktadır.
 • Kampanya sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.
 • Belirtilen ücretlere tüm vergi ve harçlar dahildir.
 • Kampanya kapsamında Standart Paket ücret sınıfından alınan biletlerde uçuşa 2 saatten fazla süre olması durumunda cezalı değişikliğe izin verilir, iptal ve iadeye izin verilmez.
 • Kampanya sadece AnadoluJet tarafından gerçekleştirilen yurt içi tarifeli direkt seferlerde (Codeshare seferler ve Türk Hava Yolları uçuşları hariç) geçerlidir.
 • Ekstra Koltuk hizmetine ait seçimler kampanya kapsamı dışındadır.
 • Sonradan biletleme yapılmak üzere rezervasyon ile sonlandırılan işlemlerde kampanya fiyatları geçerli değildir. Rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda yapılmalıdır.
 • Satın alınan biletlerin iptal, iade ve değişiklik işlemlerinde orijinal bilet kuralları geçerlidir.
 • Bu kampanya diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
 • AnadoluJet, kampanya ile ilgili kural ve koşulları, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme ve herhangi bir zamanda teklifi iptal etme hakkını saklı tutar.

Bilet talepleriniz için: bilet-bolumu@julesverne.com.tr

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.