2021 İlkbahar Gezilerimiz Hazır! Bizimle Keşfetmeye Ne Dersiniz?

04 Mart 2021

İlk cemre düştüğüne göre baharın gelişini müjdeleyebiliriz… Keşfetme, gezme, görme arzumuz ilk günkü gibi tazeyken tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını ile birlikte seyahat alışkanlıklarımız, beklentilerimiz de değişti. Ama bu keşfetmeye engel değil! Aldığımız sağlık ve hijyen tedbirleri çerçevesinde bu bahar sizi, Türkiye’nin birbirinden özel rotalarını güvenle, gizli kalan güzellikleriyle gezmeye davet ediyoruz.

Ülkemizin muazzam bir doğa, tarih ve kültür mozaiğine sahip olduğunu hep biliyorduk ama şimdi her bir zenginliğimize çok daha yakından bakıyoruz. UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne alınan değerlerimiz, seyretmeye ve dokunmaya kıyamadığımız tabiatımız, öğrenmenin bitmeyen bir yolculuk olduğunu anladığımız müzelerimiz, dinlemekten büyük keyif duyduğumuz hikâyelerimizden ilham alarak 2021 Jules Verne İlkbahar Gezi Takvimini oluşturduk.

Gezi takvimimize buradan ulaşabilir, bu geziler dışında sadece size, arkadaşlarınıza ve ailenize özel hazırlayacağımız gezilerle İstanbul’u veya Türkiye’nin belki de daha önce hiç görmediğiniz, bilmediğiniz güzelliklerini keşfedebilirsiniz. İlkbahar gezilerimizi dilerseniz istediğiniz tarihlerde ve belirttiğiniz kişi sayısına göre organize edebilir, tamamen size özel olacak şekilde planlayabiliriz. Size Özel gezi programı için bize buradan yazabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:

Travel@julesverne.com.tr

kapadokya_shutterstock_1293922393
kapadokya
Truva Atı Çanakkale
Kilitbahir,View,From,Sea.,Kilitbahir,Is,Start,Point,Of,Gallipoli
Çanakkale genel
konya_lale_shutterstock_1221094474
edirne_karaagac_shutterstock_1347958718
nemrut_shutterstock_110605730

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.