“Vestel’le Olur, Neden Olmasın?” Online Basın Toplantısı

11 Ocak 2021

Digital Etkinlik Platformumuz JOIN üzerinden gerçekleştirdiğimiz online basın toplantısı ile “Vestel’le Olur, Neden Olmasın?” dedik.

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Vestel’in “Vestel’le Olur, Neden Olmasın?” mottolu marka yolculuğu ve Beyazıt Öztürk işbirliğine ilişkin  online basın toplantısını dijital etkinlik platformumuz JOIN üzerinden gerçekleştirdik.

Vestel yönetimi ve Vestel’in yeni reklam yüzü Beyazıt Öztürk’ün de katılımıyla, Live Virtual Activities (LVA) teknolojisini kullanarak Join platformumuz üzerinden katılımcılarımızı ağırladığımız basın toplantısı Vestel’e özel tamamen 3 boyutlu hazırlanmış sanal bir sahneyle birlikte gerçek zamanlı render alınarak yapıldı.

Vestel LVA

Basının kolayca sorularını ilettiği, Vestel yönetimi ve Beyazıt Öztürk’ün canlı bağlantılarla soruları yanıtlandığı etkinlikte dünyanın dört bir yanındaki tüketicilerinin taleplerine “Vestel’le Olur, Neden olmasın?” diyerek cevap vereceğini duyurdu.

Dijital Etkinlik Platformumuz Join ile Tanışın!

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Kurumsal Etkinlik ve Organizasyonlarda tüm ihtiyaçlara cevap veren, kesintisiz ve kaliteli yayın sunan, teknolojiyi kullanarak katılımcılara gerçek/canlı toplantı deneyimini online yaşatan dijital etkinlik platformumuz JOIN ile fiziksel etkinliklerdeki alışkanlıklarınızı dijitale taşıyoruz! 

Ürün lansmanları, bayi toplantıları, yönetici toplantıları, basın toplantıları gibi tüm etkinlikleri JOIN ile gerçekleştirmek çok kolay!

JOIN sunumuna buradan ulaşabilirsiniz. 

Detaylı bilgi ve demo talepleriniz için: join@julesverne.com.tr 

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.