Kurumlara Özel Geziler, Kurumlara Özel Yurtdışı Gezileri, Yurtdışı Şirket Gezileri

Yurtdışı Geziler

Pattaya Şirket Gezisi

Tarih Aralığı:

Ekim - Aralık 2021 tarihleri arasında

6 Gece 7 Gün

Ücret:

Yer:

€ 899

Pattaya / Tayland

Tayland’ın her daim en gözde tatil şehirlerinden biri olan Pattaya, fil safarisinden kaplan çiftliğine, muhteşem botanik parkından büyüleyici tapınaklarına, uçsuz bucaksız plajlarından hemen yanı başındaki Mercan Adası’na, gündüz alışverişten gece eğlencesine kadar ziyaretçilerine unutulmayacak bir tatil vadediyor.

Eskiden bir balıkçı köyü olan Pattaya, Vietnam Savaşı sırasında Amerikalı askerlerin dinlenme bölgesi olarak tanınmaya başlamış ve günümüzde berrak deniz suyu, geniş kumsallarıyla dünyaca tanınan turizm şehri halini almış.

Tayca “phattaya” kelimesi “yağmur sezonunun başında güneybatıdan kuzeydoğuya esen rüzgar” anlamına gelse de kent “Parti Şehri” ismiyle anılıyor. Gece hayatı konusunda sayılı destinasyondan biri olarak gösterilen, her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği, şehrin her tarafında ayrı eğlence bulunan Pattaya’da gece hayatı sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor.

Özellikle deniz ürünleri konusunda çok geniş bir yelpazesi olan Thai mutfağı, ülkesine gelen misafirlere çok uygun fiyatlara muhteşem lezzetler tatma imkanı sunuyor. Tropik meyveler, ülkeye özgü yerel yemekler, içecekler ve şifalı bitkiler Tayland’ın geleneksel mutfak kültürünü çok iyi yansıtıyor.

Pattaya’ya kadar gelip, dünyaca ünlü Thai masajını yaptırmadan dönmek olmaz. Özellikle uzun uçuşun yorgunluğunu atmak için birebir olan Thai masajı konusunda şehirde tıbbi metotları uygulayan onlarca profesyonel masaj salonu bulunuyor.

Pattaya’ya gitmek için vizeye ihtiyacınız yok. İki doz aşınızı olduysanız, uçuşunuzdan 72 saat önce alınacak negatif PCR testi ile Pattaya’ya sorunsuz şekilde seyahat edebilirsiniz.

899 Eur’dan itibaren

 • Türk Havayolları ile uçuşlar
 • Pattaya’da 6 gece 4* otelde tek kişilik odada kahvaltı dahil konaklama
 • Havalimanı – otel – havalimanı ve şehirlerarası transferler
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı vergileri

Pattaya şirket gezilerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 266 63 63’den bizi arayabilir veya outgoing@julesverne.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.