Kurumlara Özel Geziler, Kurumlara Özel Yurtdışı Gezileri, Yurtdışı Şirket Gezileri

Yurtdışı Geziler

Minsk Şirket Gezisi

Tarih Aralığı:

Ekim - Aralık 2021 tarihleri arasında

3 Gece 4 Gün

Ücret:

Yer:

€ 599

Minsk / Beyaz Rusya

İhtişamlı meydanları, muhteşem opera ve tiyatro binaları, renkli gece hayatı ve yeşil dokusuyla Beyaz Rusya’nın göz alıcı başkenti Minsk, doğayla bütünleşen tertemiz havası ve mükemmel şehirciliğiyle huzurlu bir kaçamağın da adresi.

90’lı yıllarda Beyaz Rusya’nın bağımsızlığını kazanmasının ardından başkent olan Minsk, yaklaşık 2 milyon nüfusuyla ülkenin en büyük şehri durumunda. Sovyet izlerini taşımakla beraber harika bir Avrupa şehrini de andıran Minsk’ gezerken küçük bir yokuş ya da tepe görebilmeniz ise neredeyse imkansız.

İçinde 14 milyondan fazla kitap bulunan 25 katlı Milli Kütüphane, kırmızı tuğlalı St. Simon ve St. Elena Kilisesi, Bağımsızlık Meydanı’nda yer alan Lenin Heykeli, Svislac Nehri üzerinde yer alan Gözyaşı Adası, Kutsal Ruh Katedrali ve Belarus Ulusal Sanat Müzesi şehirde mutlaka görmeniz gereken yerlerden.

Patates ve et yemeklerinin birleşiminden oluşan yerel yemekleriyle öne çıkan Minsk’te geleneksel yemeklerin tadına bakabilir veya tercihinizi dünya mutfaklarından yana kullanabilirsiniz.

Gece hayatıyla ünlü şehirler arasında yer alan başkent Minsk’in her zevke uygun eğlence mekanlarında sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenerek, tatilin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

Minsk’e gitmek için ise vizeye ihtiyacınız yok. İki doz aşınızı olduysanız, herhangi bir PCR testine dahi ihtiyaç duymadan, Minsk’e sorunsuz şekilde seyahat edebilir, karantina uygulaması olmadan şehrin tadını çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz.  

599 Eur’dan itibaren

 • Türk Havayolları ile uçuşlar
 • Minsk’de 3 gece 4* otelde tek kişilik odada kahvaltı dahil konaklama
 • Minsk şehir turu
 • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı vergileri

Minsk şirket gezilerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 266 63 63’den bizi arayabilir veya outgoing@julesverne.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.