Kurumlara Özel Geziler, Kurumlara Özel Yurt Dışı Gezileri, Yurt Dışı Şirket Gezileri

Yurtdışı Geziler

Havana Şirket Gezisi

Tarih Aralığı:

Kasım - Aralık 2021 tarihleri arasında

4 Gece 5 Gün

Ücret:

Yer:

$ 1.499

Havana / Küba

Plajların, romantizmin, devrimin, tarihin, müziğin, mutluluğun, ritmin, kültürün buluştuğu Karayipler’in en coşkulu ülkesi Küba… İspanyol sömürge mimarisi izlerini taşıyan masalsı şehirler, 1950’li yılların izlerini taşıyan Amerikan modeli Cadillac arabalar, her sokaktan duyulan eşsiz canlı müziğin enerjisi, birinci sınıf purolar, başka hiçbir yerde bulamayacağınız mojito çeşitleri bu toprakların kodlarına işlemiş. Direnmenin ve kolektif yaşamın en güzel halini yaşatan Küba’yı sadece tarih kitaplarından değil sokağında neşe saçan insanlarından öğrenmenin tam zamanı!

Kendinizi bambaşka bir zaman dilimindeymiş gibi hissedeceğiniz, klasik Amerikan arabaları ile rengarenk evlerle süslenmiş caddelerinden geçerken her köşesinde tarih ve sanata dair bir şeyler görebileceğiniz Havana şehrine hoş geldiniz! Tarih boyunca büyük acılar yaşamış, büyük sınavlar vermiş Küba’nın başkenti ve en büyük şehri Havana, 2 milyon nüfusu ile ülkenin en büyük şehri konumunda.

Herhangi bir köşe başındaki herhangi restoranda çalan müzikle dans eden yerel halktan insanlar, sokak sanatçılarının eserlerini sergilediği rengarenk tezgahlar, tamamen yerel malzemeler ile yapılmış bir puro dükkanı, sıradan bir kafede içeceğiniz muhteşem bir kokteyl ile adeta bir açık hava müzeyi andıran Havana şehrinin etkisinden uzun süre kurtulamayacaksınız.

Havana şehrinde ne görürseniz görün, her şey devlete aittir. Tüm turistik mekanlar, taksiler, restoranlar, kafeler, barlar devlete ait olup, çalışanları devlet memurlarıdır. Devlet, halkın tüm temel ihtiyaçlarını (eğitim, sağlık gibi) karşılamaktadır. Hatta çocukların belli bir yaşa kadar süt, yoğurt, bebek maması gibi gereksinimleri de devlet garantisi altındadır. Halk kazandığı az miktarda para ile diğer ülkelerde yaşayan insanların tükettiği lüks ihtiyaçların aksine, günlük yaşama dair harcamalar yapmaktadır ve yemek, eğlence, dans, kültürel etkinlikler gibi aktivitelerle mutlu olmaktadır.

Küba’nın genelinde tropikal iklim hakimdir ve yıl boyu sıcaklık ortalama 20 derecenin altına düşmemektedir.

15 Kasım’dan itibaren turistik ziyaretlere açılacak olan Küba’ya gitmek çok kolay. İki doz aşınızı olduysanız, herhangi bir PCR testine dahi ihtiyaç duymadan, Havana’ya sorunsuz şekilde seyahat edebilir, karantina uygulaması olmadan şehrin tadını çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz.  

1499 USD’den itibaren

 • Türk Havayolları ile uçuşlar
 • Havana’da 4 gece 5* otelde tek kişilik odada kahvaltı dahil konaklama
 • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı vergileri

Küba şirket gezilerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 266 63 63’den bizi arayabilir veya outgoing@julesverne.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.