Fırsatlar, Öne Çıkan Geziler, Yurt Dışı Geziler

Yurtdışı Geziler

Doğanın Kalbinde Fundamental Detoks Programı

Tarih Aralığı:

12 Haziran 2024 tarihine kadar...

7 Gece 8 Gün

Ücret:

Yer:

$ 7000

Chenot Palace Gabala | Gabala, Azerbaycan

Büyük Kafkas Sıradağları’nın eteklerinde yer alan Gabala’nın eşsiz doğal güzellikleri arasında yer alan Chenot Palace Gabala‘nın büyüleyici atmosferinde Fundamental Detoks Programı ile unutulmaz bir deneyime hazır mısınız?

Chenot Palace Gabala’nın sunduğu özel hizmetler ve lüks olanaklarla dolu bu program; vücudunuzu toksinlerden arındırıp, içsel huzuru bulmanızı sağlaması açısından oldukça önemli. Tesisteki tüm programlar Chenot yönteminin uzmanlığı ve mükemmelliğine dayanmakta.

Gabala’nın muazzam doğası ve lüksün büyüleyici birlikteliğini yüksek teknoloji ile birleştiren tesis, panoramik manzaralı 72 odaya sahip. Tesisin detoks yaparken mahremiyetine özen gösteren misafirleri için de bahçe içerisinde, özel SPA’lı 3 büyük villası bulunuyor. Her biri 572 m2’lik genişliğiyle göz kamaştıran bu villalar, kendi özel açık havuzları ve kışın da hizmet verebilen şık alanlarıyla dikkat çekiyor.

Gabala’nın yemyeşil dağ ve göl manzaralarıyla çevrili eşsiz bir konumda yer alan Chenot Palace Gabala’daki Fundamental Detoks Programı ile kendinizi yeniden keşfetme fırsatını kaçırmayın.

Ücret Bilgisi

 • 7.000 USD’den başlayan fiyatlarla…
 • Aynı odada ikinci kişi kullanımı için 3.900 USD ilave edilir.

** Paket fiyatına program + konaklama + transfer hizmeti dahildir!

Fundamental Detox Programı Paket İçeriği

 • Junior Suite’e upgrade edilmiş 7 gece konaklama
 • Fundamental Detoks Programı, 6 gün uygulama
 • Müsaitlik doğrultusunda Mercedes V Class, GL veya Viano ile havalimanı – otel – havalimanı çift yön transfer hizmeti

Bu program vücuttaki biriken toksinleri temizlemeyi hedefleyen özel Chenot Method tedavileri ve diyetini içerir. Vücuttaki enerji akışlarını ve engellerini değerlendirmek için başlangıçta bir biyoenerjetik kontrol yapılır ve her bireyin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış tedaviler, sürekli olarak uzman tıbbi personel tarafından izlenir.

Program İçeriği

 • 3 Tıbbi danışmanlık
 • Programın başlangıcında ve sonunda olmak üzere 2 beslenme danışmanlığı
 • Detoks etkisi olan diyet
 • 1 Vücut kompozisyon analizi
 • 1 Biyoenerjetik kontrol
 • 4 Chenot biyoenerjetik tedavisi
 • 6 Chenot enerjetik masaj
 • 6 Hidro aromaterapi tedavisi
 • 6 Fito çamur tedavisi
 • 6 Hidro jet tedavisi
 • Spor salonuna, kapalı havuza, saunaya ve renk terapili buhar banyosuna ücretsiz erişim

İlk tıbbi danışmanlığın ardından, isteğe bağlı olan ve standart pakete dahil olmayan tarama testleri ve faydalı tedaviler şunlardır:

 • Kan ve/veya idrar örneklerinde biyokimyasal analiz
 • Antioksidanlar, vitaminler ve minerallerle Sistemik Vita – Mix zenginleştirmesi
 • Ozon sistemik uygulama
 • Hidro kolon tedavisi

Uygulanacak Tedavi ve Uygulamalar

Tıbbi Konsültasyon

Bir doktor, mevcut sağlık durumunuzu ve tıbbi geçmişinizi gözden geçirecek, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi tartışacak ve vücudunuzu toksinlerden arındırmak ve sağlığınızı geliştirmek için gerekli tedavileri önerecektir. Programın sonunda uzman doktorlarımızdan oluşan ekibimiz, sağlığınızı iyileştirmek için gereken yaşam tarzı değişiklikleri konusunda size tavsiyelerde bulunacaktır.

Beslenme Danışmanlığı

Diyetisyenimiz; antropometrik, metabolik ve diyet verilerine dayanarak beslenme durumunuzu belirleyecek ve günlük ihtiyaçlarınızı derinlemesine analiz edecektir. Buradaki amaç; beslenme eksikliklerini vurgulamak ve genel sağlığınızı ve refahınızı iyileştirmeye yardımcı olmaktır.

Vücut Kompozisyon Analizi

Vücut kompozisyon analizi ile vücudun herhangi bir bölümündeki yumuşak doku ve kemik kompozisyonu hakkında kesin veriler sağlanır. Bunlar kemik mineral yoğunluğu, yağsız doku ve yağ dokusu kütlesi gibi unsurları içerir. Bu değişkenler sağlık, kilo ve fitness hedeflerini belirlemek ve izlemek için kullanılır.

Biyoenerjetik Kontrol

Biyoenerjetik Kontrol; Rezonans Analiz Teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen, vücudun hayati fonksiyonlarını inceleyen son teknoloji ürünü bir tarama işlemidir. Bu tarama, iç organların enerji durumu ve vücut fonksiyonları hakkında bilgi sağlar. daha sonra vücudun enerji dengesini yeniden sağlamak için etkili ve kişiselleştirilmiş bir tedavi planı oluşturulur.

Chenot Biyoenerjetik Tedavisi

Chenot Biyoenerjetik Tedavisi; enerji dengesinin yeniden sağlanmasına yardımcı olmak için vücuttaki lazer iletkenlik noktaları aracılığıyla destekleyici, kişiselleştirilmiş biyo-enerjik sinyallerin uygulanmasını içerir. Ayrıca hücresel süreçlerin gençleşmesini destekleyen, invazif olmayan hücresel uyarım da sağlar.

Chenot Enerjetik Masaj

Bu tedavi, enerji dolaşımını ve lenfatik sistemi yeniden kalibre etmek için vantuz kullanarak meridyenlerdeki enerji akışını rahatlatmayı ve temizlemeyi, kan dolaşımını iyileştirmeyi ve ardından refah duygusunu geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Hidro Aromaterapi Tedavisi

Bu özel hidro masaj türü, banyoda kullanılan özel bir esansiyel yağ karışımı ile yapılan bir yöntemdir. Su sıcaklığı ve basıncındaki değişiklikler kritiktir ve bitki özlerinin termodinamik etkisiyle birleşerek kılcal damarların genişlemesine ve daralmasına neden olur. Bu etki, cilt dokusundaki toksinleri ve yağ birikintilerini ortadan kaldırmak için doğal fizyolojik işlevleri uyarır. Ayrıca cilt yaşlanmasının etkileriyle savaşarak spontan hücre yenilenmesini de teşvik eder, böylece cilt görünümünü iyileştirir ve genel periferik kan ve lenfatik dolaşımı artırır. Hidro-aromaterapi, sıvıların ve enerjinin birleşik gücünden faydalanarak hem bedeni hem de zihni rahatlatır.

Fito Çamur Tedavisi

Bu, hidroenerjetik tedavinin ikinci adımını oluşturan bir yöntemdir. Bu adımda, mikroalgler ve saf esansiyel yağlarla zenginleştirilmiş beyaz veya yeşil kil karışımı vücuda sürülür. Esansiyel yağlar ve minerallerin birleşik etkisi, uygulama süresine bağlı olarak vücudu daha fazla arındırır, toksinlerden temizler ve canlandırır. Ayrıca, fiziksel ve kas gerginliğini azaltmada ve psikolojik stresi hafifletmede bütünleyici bir rol oynar. Hidro-jet tedavisi ise son aşamada uygulanır. Bu tedavi, cilde bir basınç jeti ile termal uyarıya ek olarak soğuk mekanik bir etki uygular. Bu yöntem cildin tonlanmasını ve sıkılaşmasını artırır, metabolizma hızını artırır, periferik dolaşımı daha da iyileştirir ve cildin enerjisini ve canlılığını yeniden kazandırır.

Hidro Jet Tedavisi

Bu son tedavide, basınç jeti termal uyarıya soğuk bir mekanik etki ekleyerek cilt üzerindeki tonlama ve sıkılaştırma etkilerini iyileştirir, metabolik hızı artırır, periferik dolaşımı daha da iyileştirir ve vücudun enerjisini ve canlılığını geri kazandırır.

Kampanyadan Yararlanma Koşulları

 • Söz konusu promosyon paketi 12 Haziran 2024 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için minimum 7 gece Chenot Palace Gabala’da konaklama yapılmalıdır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.