Fırsatlar, Öne Çıkan Geziler, Yurt Dışı Geziler

Yurtdışı Geziler

Advanced Detoks Programı Kampı

Tarih Aralığı:

12 Haziran 2024 tarihine kadar...

7 Gece 8 Gün

Ücret:

Yer:

$ 7500

Chenot Palace Gabala | Gabala, Azerbaycan

Yazın gelişini Chenot Palace Gabala’nın muhteşem atmosferinde karşılayıp; bedeninizin ruhen dinlenme ve fiziken de iyileşmesine yönelik “Advanced Detoks Programı” ile yenileyerek, karşılamaya ne dersiniz?

Chenot Palace Gabala’nın konforunda Chenot yöntemi uzmanlığı ile keyifli zaman geçirirken, lezzetli ve hafif yemeklerin tadını çıkararak, detoks içecekleri ile zindeleşecek ve egzersiz yapmanın bedeninizdeki rahatlığını hissedeceksiniz. Günlük yaşamınızda uygulayabileceğiniz pratik öneriler ile sağlıklı beslenme ve aktif yaşam alışkanlıkları konusunda da rehberlik edecek bu program sadece kampta değil, sonrasında da yaşam biçiminizi değiştirmeniz konusunda sağlıklı bir başlangıç olacak.

Dokuların daha derinlemesine arındırılmasını ve fizyolojik dengenin yeniden sağlanmasını amaçlayan Advanced Detoks Programı; Chenot Palace Gabala’nın eşsiz doğasında benzersiz Chenot Yöntemi tedavi ve diyet, diyet takviyesi protokolleri ve vücut üzerinde güçlü bir etkiye sahip isteğe bağlı intravenöz uygulamalarıyla frekansınızı yükseltmeyi ve Chenot Palace Gabala’nın huzurlu atmosferinde kendinize zaman ayırmayı sağlıyor.

Gabala’nın muazzam doğası ve lüksün büyüleyici birlikteliğini yüksek teknoloji ile birleştiren tesis, panoramik manzaralı 72 odaya sahip. Tesisin detoks yaparken mahremiyetine özen gösteren misafirleri için de bahçe içerisinde, özel SPA’lı 3 büyük villası bulunuyor. Her biri 572 m2’lik genişliğiyle göz kamaştıran bu villalar, kendi özel açık havuzları ve kışın da hizmet verebilen şık alanlarıyla dikkat çekiyor.

Chenot Palace Gabala’nın huzurlu atmosferinde, bedeninizi sağlıkla buluşturan yöntemler ve zihninizi dinginleştiren farkındalık çalışmalarıyla ruhunuzu tazelerken, unutulmaz anılar biriktirmeye ne dersiniz?

Ücret Bilgisi

 • 7.500 USD’den başlayan fiyatlarla…
 • Aynı odada ikinci kişi kullanımı için 4.450 USD ilave edilir.** Paket fiyatına program + konaklama + transfer hizmeti dahildir!

Advanced Detoks Programı Paket İçeriği

 • Junior Suite’e upgrade edilmiş 7 gece konaklama
 • Advanced Detoks Programı, 6 gün uygulama
 • Müsaitlik doğrultusunda Mercedes V Class, GL veya Viano ile havalimanı – otel – havalimanı çift yön transfer

** Program, dokuların daha derinlemesine arındırılmasını ve fizyolojik dengenin yeniden sağlanmasını amaçlamaktadır. Bu konseptte, benzersiz Chenot Yöntemi Tedavileri ve Diyet, vücudun oksidatif stres seviyesini ve metabolik zehirlenme durumunu gösteren tıbbi teşhis testleriyle birleştirilir. Bunu takiben, detoks takviyesi protokolleri ve isteğe bağlı olarak antioksidan ve şelatör ajanların (kan dolaşımındaki metalleri sönümleme yoluyla metal zehirlenmesini tedavi etmede kullanılan bileşikler) instravenöz uygulaması uygulanır. Uzman tıbbi personel kişiselleştirilmiş tedavileri sürekli olarak izler.

Program İçeriği

 • 3 Tıbbi konsültasyon
 • Programın başında ve sonunda 2 kere beslenme danışmanlığı
 • Detoksifikasyon diyeti
 • Chenot gelişmiş tıbbi tanıları
 • Damar yaşlanma sertliği
 • Mineraller ve ağır metal zehirlenme analizi
 • Oksidatif stres değerlendirmesi
 • Gelişmiş Glikasyon son ürünleri AGE’lerin ölçümü
 • Cilt kolajen kalınlığı değerlendirmesi
 • 1 Vücut kompozisyonu analizi
 • 1 Biyoenerjetik check-up
 • 2 Detoks sistemik Vita – Mix zenginleştirmesi**
 • 4 Chenot biyoeenerjetik tedavisi
 • 6 Chenot enerjik masajı
 • 6 Hidro – aromaterapi uygulaması
 • 6 Fito çamur tedavisi
 • 6 Hidro jet uygulaması
 • Spor salonuna, kapalı havuza, saunaya ve renk terapili buhar banyosuna ücretsiz erişim

** Zorunlu ön tedavileri kan analizi, sistemik Vita-Mix zenginleştirmelerinin fiyatına dahildir.

Başlangıç ​​tıbbi danışmanlığı sonrasındaki tarama testleri ve faydalı tedaviler isteğe bağlı ve standart pakete dahil değildir:

 • Belirli belirteçler için kan ve/veya idrar örneklerinde biyokimyasal analiz
 • Ozon sistemik uygulama
 • Hidro kolon tedavisi

Uygulanacak Tedavi ve Uygulamalar

Tıbbi Konsültasyon

Bir doktor, mevcut sağlık durumunuzu ve tıbbi geçmişinizi gözden geçirecek, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi tartışacak ve vücudunuzu toksinlerden arındırmak ve sağlığınızı geliştirmek için gerekli tedavileri önerecektir. Programın sonunda uzman doktorlarımızdan oluşan ekibimiz, sağlığınızı iyileştirmek için gereken yaşam tarzı değişiklikleri konusunda size tavsiyelerde bulunacaktır.

Beslenme Danışmanlığı

Diyetisyenimiz; antropometrik, metabolik ve diyet verilerine dayanarak beslenme durumunuzu belirleyecek ve günlük ihtiyaçlarınızı derinlemesine analiz edecektir. Buradaki amaç; beslenme eksikliklerini vurgulamak ve genel sağlığınızı ve refahınızı iyileştirmeye yardımcı olmaktır.

Chenot Gelişmiş Tıbbi Tanıları

Damar Yaşı Değerlendirmesi

Bu invaziv olmayan test, arteriyel fonksiyonu ölçmek ve damar yaşlanmasını değerlendirmek için doğru bir yöntem sağlar. Bu, atardamarların sertliğinin, merkezi kan basıncının ve atardamarlardan kalbe dönen nabız dalgası yansımasının ölçülmesiyle elde edilir. Test, kan basıncı ölçümü kadar basittir ve bireysel tedavilerin uygulanmasına olanak sağlar.

Mineral ve Ağır Metal Zehirlenme Analizi

Bu invaziv olmayan test, arteriyel fonksiyonu ölçmek ve damar yaşlanmasını değerlendirmek için doğru bir yöntem sunar. Bu, atardamarların sertliğinin, merkezi kan basıncının ve kalbe dönen nabız dalgasının yansımasının ölçülmesiyle elde edilir. Test, kan basıncı ölçümü kadar basittir ve bireysel tedavilerin uygulanmasına olanak sağlar.

Oksidatif Stres Değerlendirmesi

Bu yenilikçi teşhis testi, vücuttaki biyolojik oksidasyon seviyesini ölçer ve oksitlenmiş toksik bileşiklerin varlığını dengelemek için kendi antioksidan savunma sistemlerinin etkinliğine karşı değerlendirir. Bu denge bozulduğunda, oksidatif stres ve hücresel hasar meydana gelebilir ve yaşlanma süreci büyük ölçüde hızlanabilir. Test, antioksidan tedavisinin optimize edilmesini, etkinliğinin izlenmesini ve en önemlisi antioksidanın yanlış kullanımının zararlı etkilerinden kaçınmayı sağlar.

İleri Glikasyon Son Ürünleri AGE’lerinin ölçümü

Bu son derece teknolojik teşhis testi, dokulardaki AGE’lerin birikimini gerçek zamanlı olarak ölçer. Bu bileşikler, yaşa bağlı kronik hastalıkların gelişiminde önemli bir rol oynar. Protein glikasyonu, yaşlanmaya katkıda bulunan yaygın olarak kabul edilen bir faktördür. Kan damarlarını, hayati organları etkiler, cilt kalitesini değiştirir ve güneş lekeleri, katarakt gibi durumlarla ilişkilendirilir. Artan AGE düzeylerinin tespiti, uygun tedavilerin uygulanmasına ve yaşam tarzı değişikliklerinin reçetelenmesine olanak tanır; bu, proteinleri ve şekerleri birbirine bağlayan bağları kırmak için bir diyet planını da içerir.

Cilt Kolajen Kalınlığı Değerlendirmesi

Bu, cilt kalınlığının ve bağ dokusunun nitelik ve niceliğini ölçen yüksek hassasiyetli bir ultrason yöntemidir. Cildin gerçek yaşını belirlemede bilgi sağlamanın yanı sıra, vücudun bütünlüğünü korumak için gereken bağ dokusunun genel durumunu da yansıtır. Bu sonuçlar, hedefe yönelik tıbbi, medikal estetik ve kozmetik tedavilerin kullanımını kolaylaştırır.

Vücut Kompozüsyon Analizi

Vücut kompozisyon analizi ile vücudun herhangi bir bölümündeki yumuşak doku ve kemik kompozisyonu hakkında kesin veriler sağlanır. Bunlar kemik mineral yoğunluğu, yağsız doku ve yağ dokusu kütlesi gibi unsurları içerir. Bu değişkenler sağlık, kilo ve fitness hedeflerini belirlemek ve izlemek için kullanılır.

Biyo Enerjetik Check-Up

Bu, Rezonans Analiz Teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen, vücudun hayati fonksiyonlarını tarayan son teknoloji ürünü yüksek teknolojili biyoenerjetik taramayı içerir. İç organların enerji durumu ve vücut fonksiyonları hakkında bilgi sağlar. Daha sonra vücudun enerji dengesini yeniden sağlamak için etkili, kişiselleştirilmiş bir tedavi planı oluşturulur.

Chenot Enerjik Masajı

Bu tedavi, enerji dolaşımını ve lenfatik sistemi yeniden kalibre etmek için vantuz kullanarak meridyenlerdeki enerji akışını rahatlatmayı ve temizlemeyi, kan dolaşımını iyileştirmeyi ve ardından refah hissini teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Hidro Aromaterapi Uygulaması

Bu, banyoya özel bir esansiyel yağ karışımının eklendiği özel bir hidro masaj türüdür. Su sıcaklığı ve basıncındaki değişiklikler kritiktir ve kılcal damarların genişlemesini ve daralmasını sağlamak için bitki özlerinin termodinamik etkisi ile birleştirilir. Bu eylem, cilt dokusundaki toksinleri ve yağ birikintilerini ortadan kaldırmak için doğal fizyolojik fonksiyonları uyarır. Bu aynı zamanda spontan hücre yenilenmesini teşvik ederek cilt yaşlanmasının etkileriyle de mücadele eder, böylece cilt görünümünü ve genel periferik kan ve lenfatik dolaşımı iyileştirir. Hidro-aromaterapi, sıvıların ve enerjinin birleşik gücünden yararlanarak hem bedeni hem de zihni rahatlatır.

Fito Çamur Tedavisi

Bu, hidroenerjetik tedavinin ikinci adımı olan, mikroalgler ve saf esansiyel yağlarla zenginleştirilmiş beyaz veya yeşil kil karışımından oluşan bir vücut sargısının uygulanmasını içerir. Esansiyel yağların ve minerallerin birleşik etkisi, uygulama süresine bağlı olarak vücudu daha da arındırır, toksinlerden arındırır ve canlandırır ve fiziksel/kas gerginliğinin ve psikolojik stresin ortadan kaldırılmasında bütünleyici bir rol oynar.

Hidro Jet Uygulaması

Bu son tedavide, basınç jeti termal uyarıya soğuk bir mekanik etki ekleyerek cilt üzerindeki tonlama ve sıkılaştırma etkilerini iyileştirir, metabolik hızı artırır, periferik dolaşımı daha da iyileştirir ve vücudun enerjisini ve canlılığını geri kazandırır.

Kampanyadan Yararlanma Koşulları

 • Söz konusu promosyon paketi 12 Haziran 2024 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için minimum 7 gece Chenot Palace Gabala’da konaklama yapılmalıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.