Mozart'ın Evinde Müzik Ziyafeti: Salzburg Mozart Festivali

Mozart'ın Evinde Müzik Ziyafeti: Salzburg Mozart Festivali

Her yıl Salzburg Mozarteum Vakfı tarafından organize edilen ve operadan oda orkestrası konserlerine kadar birçok müzik etkinliğine ev sahipliği yapan Mozartwoche (Mozart Haftası) ise sadece Salzurg’un değil tüm Avrupa’nın en değerli klasik müzik festivallerinden bir tanesi. 27 Ocak 1756 doğumlu olan Mozart'ın anısına Ocak'ın son haftasında başlayan müzik festivali bu yıl 26 Ocak-4 Şubat 2018 tarihlerinde Salzburg’un önemli konser salonlarında gerçekleşiyor. 

Anantara Tayland Otelleri Fırsatları

Anantara Tayland Otelleri Fırsatları

Filmlerde, kitaplarda gördüğümüz “Uzakdoğu mistisizmi”ni yaşamak için ideal bir ülke olan Tayland, muhteşem doğasıyla ve kristal berraklığındaki sularıyla da başınızı döndürüyor.  Efsanevi kumsalları ile nam salmış Phuket ve Koh-Samui'de hayatınızın en romantik ve huzurlu tatilini geçirebilir, yeşil tepeler ve ormanlarla çevrili olan, Tayland'ın en yeşil bölgesi ve en leziz kenti Chiang Mai'yi keşfedebilirsiniz. Renkli, zengin, farklı bu Asya ülkesinde Anantara otellerinin 20 Aralık tarihine kadar süren avantajlı fiyatlarından şimdi yararlanın!

Anantara Maldivler Otelleri Fırsatları

Anantara Maldivler Otelleri Fırsatları

Berrak denizi, bembeyaz kumsalları, dekorasyon dergilerinden fırlayan otelleri ile romantik kaçamakların ve balayı tatillerinin en gözde destinasyonu olan "Sular Ülkesi" Maldivler'de her bir otel "Atoll” denilen adacıkta bulunuyor ve bu adacıklar ülke yüzölçümünün yalnızca %4‘ünü oluşturuyor. Hint Okyanusu’nun “uçuk mavi” rengine ve bembeyaz kumlarına sahip bu adalar ülkesinde Anantara otellerinin 20 Aralık tarihine kadar süren, %50'ye varan avantajlı fiyatlarından şimdi yararlanın!