2018 Sömestr tatilinde, kış ortasında yazı yaşamaya ne dersiniz?

2018 Sömestr tatilinde, kış ortasında yazı yaşamaya ne dersiniz?

Bu kış aylarında sıcak yerlerde tatil yapmak, güneşin içinizi ısıtan enerjisinden maksimum seviyede faydalanmak istemez misiniz? Hiç yorulmadan, lüks bir cruise deneyimi yaşamak için 2018 Kış sezonunda sizi şaşırtacak bir rotaya davet ediyoruz. Dubai’den Abu Dhabi’ya; Muscat’tan Sir Bin Yas Adası’na uzanan gemi yolculuğunuzda Umman ve Arap Körfezi’nin bilinmeyen güzelliğine tanıklık edeceksiniz. Bu yolculuktaki geçici eviniz Costa Cruise şirketinin 2012 yılında inşa edilen en yeni gemilerinden Costa Mediterranea oluyor. 

Hem Sanat Hem Seyahat: Sanat Fuarlarına Yolculuk

Hem Sanat Hem Seyahat: Sanat Fuarlarına Yolculuk

Dünyanın dört bir yanında hızla büyüyen ve önem kazanan sanat fuarları farklı ülkelerden, farklı kültürlerden sanat galerilerini bir araya getirerek, aslında dünyayı biz, sanatseverlerle buluşturuyorlar. Fuarlar kadar, fuarların gerçekleştiği şehirleri keşfetmek de ruhumuzu beliyor. Kısaca, “sanat için seyahat” mottosuyla çıkarak dünyanın önde gelen sanat fuarlarını gezmekle yetinmeyip, gittiğiniz şehirlerin tadını çıkarmanızı istiyoruz. 

Kuzeyin Yıldızı Norveç’i Adım Adım Keşfedin

Kuzeyin Yıldızı Norveç’i Adım Adım Keşfedin

Bin yıllık tarihi, muhteşem doğası ve Oslo Körfezi manzarasıyla Norveç’in başkenti Oslo’dan başlayacak seyahatiniz, Norveç’in en derin fiyortlarından Sognefjord kıyısında küçük bir balıkçı köyü olan, kartpostal güzelliğindeki Flam ile devam edecek. Yemyeşil dağları, rengarenk ahşap evlerle süslü sokaklardan oluşan Hansa Evleri ile Bergen’i keşfedeceksiniz. National Geographic ve Lonely Planet tarafından dünyanın en iyi tren yolculuğu listesine giren Flamsbana trenine binecek, UNESCO Dünya Mirası listesinde olan Naeroyfjorden fiyordunu göreceksiniz.

Romantizmi deneyimle birleştiren 5 alternatif balayı rotası

Romantizmi deneyimle birleştiren 5 alternatif balayı rotası

Sevgilinizle birlikte pek çok aşk dolu tatil yapmış olsanız da, evlendikten sonra çıkılan “balayı” tatillerinin tadı bambaşkadır! Tabii her haliyle güzel ve unutulmaz olan bu balayı tatillerini daha da unutulmaz bir deneyim haline getirmek de mümkün! Siz de “Klişelerden sıkıldım, bize yepyeni bir şey lazım” diyen çiftlerdenseniz, sizin için derlediğimiz “deneyim” vaat eden balayı alternatiflerine bakmadan balayı tatilinizi planlamayın:

Hindistan’ı Uzmanı ile Gezin: Özlem Avcıoğlu ile Hindistan (6-15 Ekim 2017)

Hindistan’ı Uzmanı ile Gezin: Özlem Avcıoğlu ile Hindistan (6-15 Ekim 2017)

Hindistan’ı tanımak ve anlamak için buranın ruhunu, insanlarını tanıyan bir yol gösterici buraya seyahatin her anını daha keyifli kılıyor. Modern zamanların seyyahı Özlem Avcıoğlu, yıllar boyunca Hindistan’a yaptığı seyahatler neticesinde gerçek bir “Hikaye Anlatıcısı” olarak bu renkli dünyaya yapacağınız seyahatte sizlere eşlik edecek. 6-15 Ekim tarihlerinde 10 gün sürecek büyüleyici Hindistan yolculuğunuz Mumbai-Jaipur-Jodhpur-Delhi ekseninde geçecek.