Türkiye’nin Toskana’sı, Eceabat’ta Yenilenin!

caeli eceabat

Trakya’nın bağ rotaları ve doğallığıyla son yıllarda ön plana çıkan, "Türkiye'den bir Toskana çıkmaz mı" sorusuna cevap olan Eceabat kendinizi ödüllendirmek için doğru adres. Tarihi Gelibolu yarımadasının hem tarihi, hem kültürel hem de doğal güzelliklerini alan Porta Caeli bağlarının ortasında yeni açılan Hotel Caeli hem bağ manzaralarında dinlenmek hem spa merkezinde kendinizi ödüllendirmek için tasarlanmış bir bağ oteli. 

Caeli hotel

Eceabat'ta konumlanan otel 700 m2'lik Spa merkezi, inci gibi işlenmiş odaları, bağ gezileriyle şehirden, gözlerden uzak olmak isteyenlerin sığınağı gibi! Hotel Caeli toprağın kokusunu alacağınız, gürültüden uzak, şık ve lüks bir tatili doğanın kalbinde yaşatıyor.

caeliTabiat ve sanatın buluşma noktasında, sadece sizin için düşünülmüş detaylar ... İsimlerini dünyanın seçkin üzümlerinden alan 21 oda ve süitinde hem vücudunuza hem de ruhunuza iyi gelecek lüks detaylar ön plana çıkıyor. Böylesine huzurlu bir atmosferin olmazsa olmazı Spa merkezi ise şık ve dingin dekorasyonu; vinoterapi sistemi, buhar odaları, şok havuzu gibi imkanlarıyla kendinizi şımartmanıza imkan veriyor.

Caeli havuz

Özel tasarımlı, 700 m² lik Spa merkezindeki kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, macera duşları, şok havuzu, masaj odaları ve Vinothérapie® sistemi ile bedensel ve zihinsel olarak rahatlayabilir, ruhunuzu dinlendirebilirsiniz…

Caeli spa

caeli spaAyrıca yöreselliği ve mevsimselliği her zaman ön planda tutan, dünya mutfak akımlarının artisanal sunumu ile eşleştiren yeni nesil bir lezzet deneyimi de sizleri bekliyor...

caeli yemekGünübirlik araba yolculuklarıyla Melen Bağlarını, Chateau Kalpak Bağları’nı, Gülor Bağları’nı ziyaret edebilir, bağlar arasında gezinti yapabilir ve bu bölgenin yerli şaraplarını da tadabilirsiniz.

caeli bağÖzetle, şehirden kaçmak ve bu kısıtlı zamanı kaliteli geçirmek istiyorsanız Hotel Caeli’ye rezervasyonunuzu yaptırın! 

Sizlere özel olarak hazırlanmış 2 paketten dilediğinizi seçebilirsiniz.  

1. WINE & DINE PACKAGE                                                                                                     

Deluxe Oda’da  iki kişi  :  900 TL 

2. WINE & ROMANCE PACKAGE 

Deluxe Oda’da  iki kişi  :  1200 TL 

*Tüm konaklama deneyimi fiyatları tek gecelik olup dilerseniz 200 TL fark ile  3 course öğle yemeğini’de dahil edebilirsiniz. 

Daha detaylı bilgi için:

travel@julesverne.com.tr

0212 266 6363 - 137