Trakya'da Bağ Bozumu'na Gidiyoruz!

18 Ağustos -7 Ekim tarihleri arasında her hafta sonu gerçekleşecek Bağ Bozumu gezileriyle bu şölene ortak olun!

trakya_bağ_bozumu

Her tarafı denizle çevrili coğrafyası, yemyeşil doğası ve bağlarıyla kendine has bir bölge olan Trakya bugün “Türkiye’nin Toskanası” olarak anılıyor. Doğası, bağları, tasarımı ve Spa merkeziyle şehir hızına mola vermek isteyenlerle Hotel Caeli’de buluşuyoruz. Hem de bu kez, bağ bozumu zamanında bu özel ritüelin bir parçası oluyoruz.

hotel caeli

Sizi, bir üzüm fidanıyla başlayıp büyük bir emek ve sabırla kadehinizle buluşan lezzetli şarapların hikâyesini dinlemeye davet ediyoruz. 18 Ağustos -7 Ekim tarihleri arasında hafta sonu, 1 gece konaklamalı Bağ Bozumu gezilerimiz ile hem doğaya hem de kendinize zaman ayırmanın tam sırası! Bağ Bozumu günleri ile bağlar arasında dolaşmanın, üzümleri toplamanın, tadımlara katılmanın keyfini yaşayacaksınız. 

hotel caeli

Tarihi Gelibolu yarımadasının hem tarihi, hem kültürel hem de doğal güzelliklerini alan Porta Caeli bağlarının ortasında açılan Hotel Caeli ise sizi, tabiatla kucaklıyor. 1.700 dönümlük bir arazide hem bağcılık tutkusunu hem de butik otel konseptini buluşturan Hotel Caeli, Latince'de "Cennet Kapısı" anlamına geliyor. Bu harika doğa manzarasını görünce siz de kendinizi cennette hissediyorsunuz.

hotel caeli

İsimlerini dünyanın seçkin üzümlerinden alan 21 oda ve süitinde hem vücudunuza hem de ruhunuza iyi gelecek lüks detaylar ön plana çıkıyor. Böylesine huzurlu bir atmosferin olmazsa olmazı Spa merkezi ise şık ve dingin dekorasyonu; vinoterapi sistemi, buhar odaları, şok havuzu gibi imkanlarıyla kendinizi şımartmanıza imkan veriyor.

Detaylı Program Bilgisi için tıklayın!

hotel caeli

Bağ Bozumu Deneyimi Gümüş Paketi 

Bağ Bozumu Deneyimi Altın Paketi 

Bağ Bozumu Tarihleri

18-19 Ağustos / 25-26 Ağustos / 1-2 Eylül / 8-9 Eylül / 15-16 Eylül / 22-23 Eylül / 29-30 Eylül / 6-7 Ekim

Detaylı Program Bilgisi ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 - 137