Tabiatın ve Sanatın Buluşma Noktasında Kısa Bir Mola...

caeli

Yeni bir yıl ile birlikte kendi güzel anılarınızı biriktirmek, gözünüzün alabildiği bir doğa manzarasıyla kış aylarının yorgunluğunu atmak için şehirden uzaklaşmak kaçınılmaz…

caeli

Trakya’nın Toskana’yı aratmayan coğrafyasında şaraba, sanata, manzaraya doyacağınız 1 gece konaklamalı, dolu dolu ve aynı zamanda dinlendirici kısa bir molaya ne dersiniz? Tarihi Gelibolu yarımadasının hem tarihi, hem kültürel hem de doğal güzelliklerini alan Porta Caeli bağlarının ortasında açılan Hotel Caeli  şehir yorgunluğunu unutturacak dünyasıyla, çok özel fırsatlarla keşfedilmeyi bekliyor!

bag

1.700 dönümlük bir arazide hem bağcılık tutkusunu hem de butik otel konseptini buluşturan Hotel Caeli, Latince'de "Cennet Kapısı" anlamına geliyor. Bu harika doğa manzarasını görünce siz de kendinizi cennette hissediyorsunuz.

caeli_oda

İsimlerini dünyanın seçkin üzümlerinden alan 21 oda ve süitinde hem vücudunuza hem de ruhunuza iyi gelecek lüks detaylar ön plana çıkıyor.

odaOda tasarımlarının en büyük özelliği ise evinizdeki sıcaklığı aratmıyor olması. 

Böylesine huzurlu bir atmosferin olmazsa olmazı Spa merkezi ise şık ve dingin dekorasyonu; vinoterapi sistemi, buhar odaları, şok havuzu gibi imkanlarıyla kendinizi şımartmanıza imkan veriyor.

Hotel Caeli’yi şarap ve SPA oteli olmanın bir adım ötesine taşıyan ise arazisinde sahip olduğu sanat eserleri. Açık havada ve oetlin içinde sergilenen sanat eserleri doğanın ortasında daha göz alıcı duruyor.

caeli_sanat

Tabiat ve sanatın buluşma noktasında, sadece sizler için düşünülmüş çok özel kış fırsatı…

PROGRAM AKIŞI

Cumartesi

Pazar

Ücret Bilgisi:

Deluxe Oda’da (40 m2) 2 Kişi Konaklama 900 TL

YEMEK MENÜLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN!

caeli_yemek

Koşullar

caeli

Detaylı bilgi için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 - 137