Six Senses Kaplankaya’da Kendinizi Ödüllendirin!

kaplankaya

Özel bir koyda, harika bir Ege Denizi manzarasına sahip Six Senses Kaplankaya, spa hizmeti, sağlıklı yaşam hizmetleri, ruh ve zihin sunumlarıyla “kendinizi bulmak”, “yeni bir ben” diyebilmek ya da en azından kendinizi dinlemek için doğru yerde olduğunuzu gösteriyor. 

siz senses kaplankaya

Ege Denizi’nin uçsuz bucaksız manzarasında, kilometrelerce uzanan özel bir sahilde, dış dünyadan tamamen bağımsız duran Six Senses Kaplankaya; şık ve gösterişsiz odalarından kişiye özel spa hizmetlerine, beslenme ve sağlık programlarından ruh ve zihin atölyeleriyle “sizin için”, “size özel” bir hizmet anlayışı sunuyor. Spa konusunda dünyaca ünlü Six Senses Group tarafından 01 Mayıs 2017’de açılan Six Senses Kaplankaya’da, doğayla buluşup, kendinizi dinlediğiniz, hem bedensel hem de zihinsel bir dinlenceye hazır olun!

kaplankaya six senses

Türkiye’nin en güzel kıyı bölgelerinden Mandalya Körfezi’nin kıyılarında yer alan 141 odalı otelin 66 yamaç odası, 69 otel odası ve 6 otel suitinin yanı sıra, on bin metrekarelik kapalı alanda spor, sağlık, ve spa bölümleri bulunuyor. Six Senses Kaplankaya, Bodrum Milas Havaalanı’na helikopterle 10 dakika, tekneyle 30 dakika ve arabayla 50 dakika uzaklıkta yer alıyor. Kaplankaya’nın ulaştırma birimi her gün Gündoğan ile Kaplankaya arasında tekne servisleri düzenliyor ve isteğe bağlı olarak araba veya helikopter ile ulaşım imkanları sunuyor.

kaplankaya

Six Senses Kaplankaya, keşfedilmemiş deneyimler, romantik kaçışlar veya ailece dinlendirici tatiller için en doğru adreslerden biri...  Fitness ve zihin-beden sınıflarının yanı sıra üç güzel havuzda ve üç özel plajda yürüyüş, bisiklet ve rahatlama gibi geleneksel etkinliklerden faydalanabilir, 5 Yıldızlı spada cennetteymiş gibi masaj, geleneksel Türk hamamı ile rahatlayabilirsiniz.

kaplankaya spa

Hem de bu yaz, Six Senses Kaplankaya'da kalmak için çok geçerli nedenleriniz var ...

HELİKOPTER TRANSFERİ

kaplankaya çocuk

AİLELERE ÖZEL FIRSAT

01 Mayıs - 30 Eylül 2017 tarihleri arasında,  çocuklarınızla birlikte 2 oda olarak gerçekleştireceğiniz  2 gecelik konaklamada , ikinci odada % 50 indirim.

kaplankaya

Ücret Bilgileri

Ücrete Dahil Hizmetler

Six Senses Resorts Hakkında:

Daha detaylı bilgi için:

travel@julesverne.com.tr

0212 266 6363 - 137