Şimdi Atina'ya gitmek çok avantajlı!

Şubat ayı içinde Atina'da kısa ve romantik bir molaya ne dersiniz? Hem de şimdi Atina'ya gitmek çok avantajlı!

Aegeanair'in Sevgililer Gününe özel kampanyası ile bir bilet alana, ikinci bilet sadece 1 USD......

atina

 

Atina tüm ihtişamı ve mütevazılığıyla sizi bekliyor! 3400 yıllık bir tarihe; felsefe, demokrasi, tiyatro ve olimpiyatlar gibi insanlık tarihinin seyrini değiştiren gelişmelere ev sahipliği yapmış bu efsane kent, sıcak atmosferi, misafirperver insanları ve sofralarıyla “yaşanması gereken” bir şehir.


atina gece

 

Acropolis Tepesi’nin baş döndürücü gece manzarasını izlemek, Antik Pire Limanı’nda mitolojik bir zaman yolculuğuna çıkmak, birbirinden büyük müze ve kiliselerini gezmek; Gazi Bölgesi'nde sanat galerini gezip, yemek yedikten sonra gece eğlencesini doyasıya yaşamak çok keyifli...

 

Sanat galerileri, mağazaları ve şık restoranlarıyla hoş bir durak noktası niteliğindeki Gazi’ye uğramadan Atina’dan ayrılmayın. Ayrıca son yıllarda büyük bir üne kavuşan grafittilerle süslü duvarların fotoğraflarının çekmekten kendinizi alamayacaksınız!

 

atina


Kampanyadan yararlanabilmek için 1-10 şubat tarihleri arasında biletinizi almanız gerekiyor. Seyahatinizi 10-28 Şubat tarihleri arasında dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

 

atina

 

Atina'ya gitmişken tadına bakmadan dönmeyin: Kırmızı şaraplı ahtapot "Ohtapodi krasato", soğanlı tavuk ciğeri"Sikotakia", kızarmış kalamar, domuz etinden yapılan döner "Gyros", mücver "Zucchini", rakının kardeşi Ouzo, zeytinyağlılar, taze otlar, taze deniz ürünleri.