Seyahat Esintili Parfümler, Bu Yaz Hep Yanınızda Olacak

Kokular, herhangi bir zaman veya mekanda sizi taşıyabilecek kadar güçlü bir yeteneğe sahiptir! Farklı şehir ve bölgelerde yetişen bitkilerden ilhamını alan parfümler 2018 yaz sezonuna damgasını vuruyor. Sizi Amalfi kıyılarından Fas'a, Kosta Rika'dan Arizona'ya götürecek özel esanslı parfümler...

Proenza Schouler, Arizona Eau de Parfum

Orkide, beyaz, kaktüs ve yasemin çiçeklerinin esanslıyla hazırlanan parfüm, marka tarafından Arizona’daki Sonoran Çölü'nün sonsuz ufkuna adanmış.

Aesop, Marrakech Eau de Toilette

Bu dünyevi, baharatlı parfüm Medina, Fas ruhunu uyandırmak için portakal çiçeği, yasemin, sandal ağacı, sedir ağacı ve bergamotu birleştiriyor. Parfüm, unisex olarak üretildi.

Eau d'Italie, Rosa Greta Eau de Parfum

Ravello'daki villalardan ilham alan Eau d'Italie'nin son kokusu, Çin ağacı meyvesi ve beyaz çaylarla tazelenmiş klasik bir gül kokusunu daha hafif bir esans olarak ele alıyor.

Etro, Udaipur Eau de Parfum

Bergamot ve manolya ile Arap yasemini ve gardenya çiçeklerini buluşturan bu parfüm sizi bir Akdeniz yaz gününe veya Mahajara bahçelerine götürüyor.

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Chinotto di Liguria Eau de Toilette

Acqua di Parma'nın yeni kokusu, bölgenin en nadide ve en kıymetli narenciye meyveleri, mandalina ile eşleştirilmiş chinotto portakallarını kapsıyor. Parfümünüzü sıkın, gözlerinizi kapatın ve neredeyse Ligurya'dasınız.

Hermès, Cedre Sambac Eau de Toilette

2 yıllık yapım aşamasından sonra Hermés'in parfüm yaratıcısı Christine Nagel, markanın yeni koleksiyonunu tanıttı. Sedir ve yasemin bitkilerinden oluşan bu özel karışım size Fas'ı anımsatacak.

D.S. and Durga, Rose Atlantic Eau de Parfum

Çiçek, mineral ve narenciye esanslarını dengeli olarak kullanan bu parfüm size kendinizi, elinizde bir şişe Sancerre şarabınızla Hamptons'ın altın kumlarında yürüyormuş gibi hissettirecek.

Memo Paris, Tamarindo Eau de Parfum

Tamarindo olarak adlandırılan bu taze koku ananas, yasemin ve vanilya esanslarını birleştirip sizi egzotik Kosta Rika'ya götürüyor.

Tom Ford, Mandarino Di Amalfi Acqua Eau de Toilette

Gün boyunca narenciye kaplı uçurumları ve gece boyunca burnunuza gelen nane ve kekik biberli dağ havasını düşünün. Evet, Tom Ford'un yeni parfümü ile Amalfi Sahilleri’ndesiniz.