Sapanca'dan Kapadokya'ya Sevgililer Günü Önerilerimiz

Seyahat etmek, tatil yapmak yılın her dönemi keyifli ve heyecan verici… Bir de bizi seyahate teşvik eden özel günler var ki aslında onları kutlamak bahane ama yeni seyahat deneyimleri yaşamak şahane dedirtiyor! Sevginin paylaşılacak tek bir özel günü olmasa da Sevgililer Günü’nde rutin alışkanlıklara kısa bir mola vermek için biz sizin için plan yapmaya başladık… Çok uzaklara gitmeden Şile’den Kartalkaya'ya; Sapanca'dan Kapadokya’ya farklı ve özel önerilerle karşınızdayız!

Argos in Cappadocia, Kapadokya

Kapadokya'nın kalbi Eski Uçhisar Köyü'nde parlayan yıldızın adı Argos in Cappadocia. Conde Nast tarafından “Dünyanın En Romantik 4 Oteli”, Kiwi Collection tarafından “Dünyanın En Romantik 15 Oteli” arasında yer alması da tesadüf değil... Detaylı bilgi için tıklayın!

Golden Key, Kartalkaya

Türkiye'nin ilk şale tipi butik oteli olan Golden Key de dağ evi konseptini her köşede hissediyorsunuz. Otel, Lea Invent Architecture tarafından tasarlanan özgün mimarisi ile Kartalkaya'da farklı bir yerde konumlanıyor. Detaylı bilgi için tıklayın!

Richmond Nua, Sapanca

Şehirden uzaklaşmak, dinlenirken kendinize ve bedeninize iyi bakmak, yenilenmek istiyorsanız, artık Wellness & SPA dünyasında bir marka haline gelen Richmond Nua'ya gitmek en güzel seçeneğiniz. Detaylı bilgi için tıklayın!

Casa Lavanda, Şile

Kendinizi doğaya teslim edip, kendinizle zaman geçirebileceğiniz en huzurlu ve romantik adreslerden biri meşe, çam ve kayın ormanlarının arasına saklanan Casa Lavanda... Detaylı bilgi için tıklayın!

casa lavanda sevgililer günü

Detaylı bilgi için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 - 137