Sağlıklı Yaşam Öğretisinin Son Gözdesi: SHA Wellness Clinic

sha wellness clinic

Modern hayatın içinde koşuşturmaya kapılmışken kendinizi en son ne zaman dinlediniz? "Doğaya dönüş", "Sağlıklı yaşam" temalarının önem kazandığı günümüzde kendinizi doğaya emanet edin...

Latince açıklaması “Selus Per Aqua” olan SPA, sudan gelen sağlık, su ile gelen sağlık” anlamına geliyor. Dünyanın en iyi hava koşullarına sahip yerlerden biri olan Sierra Helada Doğal Parkı içerisinde açılan Sha Wellness Clinic, vücudun ve ruhun dengelerini bulduran bir duyu dünyası. Costa Blanca sahili üzerinde eşsiz bir manzarayla beraber beyazın hüküm sürdüğü dingin ve modern bir tasarıma sahip. Sha Wellness Clinic, 8 yılda yaklaşık 50 uluslararası ödül almış. Son olarak Condé Nast Johansens tarafından "Best Destination Spa 2017" ödülüne layık görüldü.

6 binadan oluşan SHA Wellness Clinic çok sayıda havuzu, Zen tasarımından tropikal peyzaja uzanan bahçeleri, 93 süit odası, 80 tedavi odası, pilates stüdyosu ve teknogym'iyle tam kapsamlı bir sağlıklı yaşam merkezi. Eski Doğu felsefesi ise modern Batı tekniklerini birleştiren tedavi ve uygulamaları tamamen sizin kendinizi iyi hissetmeniz üzerine yoğunlaşıyor.

Vladimir Putin, Barack Obama, Madonna, Naomi Campbell ve Kylie Minogue gibi dünyaca önemli isimlerin müdavimi olduğu Sha Wellness Clinic'in iddiası hem ruhsal hem de bedensel açıdan yenilenmenizi sağlamak. Uyku düzeninizden yeme alışkanlıklarınıza, bakim ritüellerinizden aktivitelerinize kadar tam bir terapi sunan merkezde farklı alanlarda uzman doktorlara kontrol olduktan sonra, size uygun size özel bir program oluşturuluyor.

sha wellness clinic

Altea Koyu manzarasına bakan SHAMADI Restaurant, sıcak ve modern atmosferinde sağlıklı ve leziz tatlar sunuyor. 1. sınıf gurme deneyimi yaşatmayı amaçlayan restoranda aynı zamanda seçtiğiniz programa göre beslenme alternatiflerini bulabilirsiniz. Misafirlerine sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırmak isteyen restoranda yerel ve organik ürünler kullanılıyor. Yaz aylarında düzenlenen canlı piyano ve gitar dinletileri ise ödülünüz oluyor.

Farklı sağlık programları sunan SHA Wellness Clinic’te kalacağınız uygulayacağınız program ve tedavileri seçebilirsiniz.

Çift Kişilik Oda’da tam pansiyon, gecelik kişi başı 365 Euro’dan başlayan fiyatlarla...

Daha detaylı bilgi için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 - 137