Romantik Ren Nehri Haziran Rotası ile 8 Günde 4 Ülke!

İsviçre & Almanya & Fransa & Hollanda
5 Haziran – 12 Haziran 2018

Avrupa'nın en efsanevi nehirlerinden biri olan Ren Nehri boyunca Almanya'dan Hollanda, Fransa ve en son İsviçre'ye uzanacağınız heyecan verici bir gemi seyahatiyle karşınızdayız! 5-12 Haziran tarihlerinde 7 gece, 8 gün sürecek bu özel seyahat yazın gelişini kutlamanın en güzel yolu…

Alman, Galya kültürel etkenlikleriyle yoğunlaşan, Alsace Bölgesi'nin ana şehri Strasbourg; Arnavut kaldırımlı sokakları ve Ortaçağ cazibesiyle Colmar Fransa rotanızın durakları oluyor!

Almanya'da ise ülkenin güneybatısındaki en güzel ve ilgi çekici şehri Heidelberg ile gezmeye başlayıp, 19.yüzyılın başlarında İngiliz ve Alman romantiklerinin dikkatini çeken Rüdesheim ile devam ediyorsunuz. Nehir kıyısına kurulan, tarihi şehir merkeziyle sizi geçmişe götüren Koblenz; görmeniz gerekenler listesinde ilk 10'da yer almasa da her ziyaret edeni şaşırtan renkli şehir Köln ülkede diğer ziyaret edeceğiniz adresler.

Hollanda’da ise ilk durağınız tarihi yapılarıyla da nostaljik bir ambiyans sunan Arnhem oluyor. Daha sonra ise kanallar arasına kurulan; sanat, gurme, eğlence ve tarihi buluşturan Amsterdam ile yel değirmenlerini yakından görebileceğiniz Zaanse Schans’ı geziyorsunuz.

01.Gün / 05.06.2018 

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 06:00’da buluşup, Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1923 no’lu sefer ile 08:15’de Basel’e uçuyorsunuz. Yerel saat ile 10:25’de varış. Ardından sizi bekleyen araç ile Basel limanına transfer ve gemiye giriş işlemleriniz yapılıyor. Geminiz, akşamüzeri demir alarak yola çıkıyor.

8.Gün / 12 Haziran 2018 

Sabah kahvaltısının ardından gemiden çıkış işlemlerimizi tamamlıyorsunuz. Dileyenler rehberlerinin düzenleyeceği Ekstra Zaanse & Schans turuna katılabilirler. Ardından belirlenen saatte sizi bekleyen araç ile Amsterdam Havalimanı'na transfer. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK1958 no’lu sefer ile saat 14:35’de İstanbul Atatürk Havalimanı'na uçuyorsunuz. Türkiye saati ile 18:55 ‘de varış. 

Ücret Bilgisi

Dış kabinde Kişi Başı   1.299 €

2. Kat French Balkonlu kabinde Kişi Başı   1.699 €

3. Kat French Balkonlu kabinde Kişi Başı   1.799 €

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler

 Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizi arayabilirsiniz...
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 - 137